15min be reklamos
2022 11 30, 17:53

VTEK tirs, ar Radviliškio meras neturėjo nusišalinti sprendžiant dėl sporto salės

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) tirs, ar Radviliškio rajono meras Vytautas Simelis neturėjo nusišalinti svarstant klausimą dėl sporto salės perdavimo kelioms asociacijoms, tarp jų – futbolo sporto klubui „Radviliškis“.
Vytautas Simelis
Vytautas Simelis / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

VTEK trečiadienį pranešė pradėjusi tyrimą, ar meras nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo draudimo dalyvauti rengiant, svarstant ar priimant sprendimus arba kitaip juos paveikti ar bandyti paveikti, jeigu jie yra susiję su privačiais interesais.

Bus aiškinamasi, ar V.Simelis dalyvavo šių metų spalį vykusiuose savivaldybės tarybos Investicijų ir kaimo reikalų komiteto bei savivaldybės tarybos posėdžiuose, kai buvo svarstomi klausimai dėl savivaldybės turto – sporto salės su pagalbinėmis patalpomis ir inventoriumi – perdavimo panaudos pagrindais.

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro patikėjimo teise valdomą sporto salę su pagalbinėmis patalpomis ir inventoriumi pagal panaudos sutartis buvo svarstoma perduoti laikinai neatlygintinai valdyti ir naudotis kelioms asociacijoms, tarp jų ir futbolo sporto klubui „Radviliškis“.

Pasak komisijos, preliminariais duomenimis, V.Simelis yra vienas iš minėtojo klubo steigėjų ir asociacijos valdybos pirmininkas, o jam artimas asmuo – šios asociacijos steigėjas ir valdybos narys.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min