2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2013 05 10 /09:23

Vydas Gedvilas: nerasdami Neringos Venckienės, negalime vykdyti apkaltos

Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas „Laisvosios bangos“ laidoje „Ryto tema“ teigė, kad policijos paieškomos Seimo narės Neringos Venckienės parlamentinė apkalta negali vykti, kol N.Venckienės nėra Lietuvoje.
Piketo akimirka
Neringą Venckienę palaikantys plakatai. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Geriau vėliau, negu niekad“, – taip V.Gedvilas pakomentavo svarstymui užregistruotas Seimo statuto pataisas, numatančias Seimo nario ir jo padėjėjų atlyginimo sumažinimo įvarius variantus. Seimo valdybos sprendimu N.Venckienės atlyginimas jau yra sumažintas trečdaliu.

Kalbėdamas apie galimą referendumą dėl dvigubos pilietybės įteisinimo Lietuvoje, Seimo pirmininkas priminė, kad tai atvejis, kada be referendumo negalima keisti Konstitucijos.  

„Mums reikės mobilizuotis“, – sakė V.Gedvilas, svarstydamas apie referendumo sėkmei būtinus piliečių dalyvavimo rodiklius ir su tuo susijusius Pasaulio lietuvių bendruomenės nuogąstavimus, kad paskelbus referendumą ir paskui jam neįvykus, arba rinkėjams balsavus prieš, dvigubos pilietybės reikalas bus sužlugdytas visiems laikams.

„Procesas vyksta“, – sakė Seimo pirmininkas apie partijos „Tvarka ir teisingumas“ jungimąsi su Darbo (leiboristų) partija. Pasak jo, „vieni žmonės nori susijungti, kiti nenori“, todėl su visais reikia tartis, diskutuoti. „Galbūt, dar ir metus gali užsitęsti“, – taip V.Gedvilas įvertino partijų susijungimo perspektyvą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie 15min