Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyriausybė paskelbė, kas bus svarbiausia 2014 metais: jaunimo užimtumas, kova su korupcija, išlaidų mažinimas ir daugiabučių atnaujinimas

Algirdas Butkevičius
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Algirdas Butkevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Algirdo Butkevičiaus vadovaujamas ministrų kabinetas sutarė dėl kitų metų Vyriausybės prioritetų.

Trečiadienį posėdyje Vyriausybė patvirtino 2014 metų Vyriausybės prioritetus ir numatytus darbus jiems įgyvendinti.

Kitąmet didžiausias dėmesys bus skiriamas darbo santykių lankstumo ir užimtumo (ypač jaunimo) didinimui, svarbiausių energetinių projektų sklandžiam įgyvendinimui numatytu laiku, korupcijos apraiškų naikinimui sveikatos ir aplinkos apsaugos srityse, planuojama nuosekliai mažinti valdžios sektoriaus deficitą bei spartinti daugiabučių renovaciją.

Vyriausybė planuoja skirti daugiau dėmesio tolygiam regionų išsivystymui ir konkurencingumo didinimui, taip pat šilumos ūkio pertvarkai. Taip pat numatyta nemažai iniciatyvų, kuriomis bus siekiama gerinti paslaugas sveikatos apsaugos, kultūros, švietimo ir mokslo srityse. Europos Sąjungos, užsienio bei gynybos politikos stiprinimas – dar viena prioritetinė Šešioliktosios Vyriausybės 2014 metų kryptis.

Į kitų metų prioritetinius darbus įtraukti ir Valstybės pažangos tarybos pasiūlymai, apimantys švietimo, vaikų kūrybingumo ugdymo, viešojo ir privataus sektorių bendradarbiavimą skatinančius projektus bei kitas iniciatyvas, rašoma trečiadienį Vyriausybė spaudos tarnybos išplatintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min