Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 17, 07:44 Atnaujinta 2022 08 17, 14:47

Vyriausybė skyrė 15 proc. priemoką Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovui

Vyriausybė trečiadienį nusprendė skirti 15 proc. pareiginės algos priemoką Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovui Mantui Staškevičiui už įprastą darbo krūvį viršijančią veiklą.
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotojas Mantas Staškevičius
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotojas Mantas Staškevičius / Arno Strumilos / 15min nuotr.

Anot Žemės ūkio ministerijos, priemoka skiriama už laiką nuo šių metų rugsėjo iki metų pabaigos. M.Staškevičiaus atlyginimas antrąjį šių metų ketvirtį siekė 4535 eurus.

„Siekiant laiku įgyvendinti naujus reikalavimus dėl „Brexit“, plečiant rinkas, tarnybos direktoriui M.Staškevičiui padidės darbo krūvis, atliekant pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, organizuojant ir koordinuojant veiklos procesus, įgyvendinimo priežiūrą ir rezultatų pasiekimą“, – nurodė ministerija.

Priemoka skiriama atsižvelgiant į tai, kad M.Staškevičiaus krūvis padidės dėl darbų, susijusių su sertifikavimo paslaugų įmonėms pritaikymu dėl „Brexit“ bei plečiant rinkas, organizuojant ir koordinuojant procesus.

M.Staškevičiaus veiklos vertinimo metu buvo vertinamas ir padidėjęs darbo krūvis dėl geopolitinės situacijos, numatant galimybę šiemet baigus galioti priemokoms iš Europos Sąjungos lėšų kreiptis į Vyriausybę dėl priemokos.

Priemoka bus mokama iš tarnybai skiriamų asignavimų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min