Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 16d. 14:10

Vyriausybės atstovas Šiaulių apskrityje Vaclovas Volkovas atleidžiamas iš pareigų

Vyriausybė, remdamasi ministro pirmininko potvarkiu sudarytos komisijos išvadomis, Vyriausybės atstovui Šiaulių apskrityje Vaclovui Volkovui skyrė tarnybinę nuobaudą – atleidimą iš pareigų.

Pripažinta, kad V. Volkovas padarė tarnybinį nusižengimą, taip pažeisdamas Valstybės tarnybos įstatyme įtvirtintus valstybės tarnautojų veiklos etikos principus bei šio įstatymo punktuose nustatytas valstybės tarnautojų pareigas.

Komisija ir Vyriausybė pripažino, kad Vyriausybės atstovas V. Volkovas, įtartas buvęs neblaivus tarnybinėse patalpose ir atsisakęs pasitikrinti girtumą bei nepaklusęs policijos pareigūnų ir ministro pirmininko kanclerio D. Matulionio prašymams, pažeidė ne tik įstatyme valstybės tarnautojui įtvirtintus padorumo ir pavyzdingumo principus (būti nepriekaištingos reputacijos ir elgtis nepriekaištingai), tačiau sumenkino ir savo įstaigos reputaciją, o kartu kaip aukščiausias Vyriausybės skiriamas pareigūnas diskreditavo ir visos Vyriausybės bei valstybės tarnybos reputaciją. Taip pat Komisija nustatė, kad V. Volkovas, palikdamas Tarnybos patalpas ir išvykęs ne darbo tikslais, negavęs tiesioginio vadovo sutikimo, pažeidė Valstybės tarnybos įstatymo ir Vyriausybės atstovo Šiaulių apskrityje tarnybos vidaus darbo tvarkos aprašo nuostatas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min