Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyriausybės atstovė vėl bylinėsis su Palangos savivaldybe

Joinių dieną Palanga nesulaukė trokštamų poilsiautojų antplūdžio.
J.Andriejauskaitės nuotr. / Vyriausybės atstovo Klaipėdos apskrityje tarnyba bylinėsis su Palangos valdžia.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vyriausybės atstovo Klaipėdos apskrityje tarnyba bylinėsis su Palangos valdžia, nepaisiusia įpareigojimų nutraukti naujos viešosios įstaigos steigimo procesą.

Klaipėdos apygardos administraciniam teismui pateiktas prašymas panaikinti neteisėtą ir viešą interesą pažeidžiantį sprendimą.

Viešosios įstaigos steigimui savivaldybė ketina skirti piniginį įnašą iš savivaldybės biudžeto lėšų, o biudžeto lėšų teisėtas naudojimas yra savivaldybės bendruomenės viešas interesas, – praneša Vyriausybės atstovo Klaipėdos apskrityje tarnyba.

Savivaldybės biudžeto lėšos yra naudojamos daugelio savivaldybės funkcijų įgyvendinimui ir daugeliu atveju tai yra susiję su didžiosios bendruomenės dalies konkrečių problemų sprendimu, todėl savivaldybės tarybai neteisėtai steigiant viešąją įstaigą bei skiriant šiam tikslui piniginių lėšų, savivaldybės biudžetas būtų apkarpytas kitų savivaldybės funkcijų sąskaita.

Vyriausybės atstovas Klaipėdos apskrityje primena, kad savivaldybė nėra pateikusi nei socialinio, nei ekonominio pagrindimo, būtino investuojant savivaldybės turtą, o neteisėtu sprendimu meras yra įpareigotas pradėti derybas dėl įstaigos steigimo.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min