Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2014 08 13

Vyriausybės kanclerio pavaduotojas: rekonstruojant premjero rezidenciją prarastas milijonas

Rekonstruojant premjero rezidenciją Turniškėse permokėta – tai „Žinių radijui“ patvirtino ir nekilnojamojo turto ekspertai, ir Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Remigijus Motuzas.
Premjero rezidencijoje
Premjero rezidencijoje / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Pastatas yra per 600 kv. metrų, namas buvo statytas 1939 metais. Buvo atlikta labai didelė jo rekonstrukcija. Žinoma, kaina yra labai didelė – mes apie vieną milijoną litų praradome. Matyt dėl to, kad projektas buvo neužbaigtas laiku“, – laidoje „Aktualioji valanda“ trečiadienį sakė R. Motuzas.

Žinoma, kaina yra labai didelė – mes apie vieną milijoną litų praradome. Matyt dėl to, kad projektas buvo neužbaigtas laiku

„Baltic Sotheby's“ prabangaus nekilnojamojo turto bendrasavininkas Paulius Gebrauskas nurodė, kad 5,5 mln. litų premjero rezidencijos Turniškėse rekonstrukcijos kaina atrodo įspūdingai.

„Paprastai, lyginant prabangų nekilnojamąjį turta, apie 25-30 proc. kainos sudaro žemės kaina, kas šioje rezidencijoje sudarytų netoli 2 mln. (litų – red.). Tad reali (rekonstrukcijos – red.) kaina galėjo būti 3,5 – 4 mln. tokios kvadratūros namui“, – laidoje sakė P. Gebrauskas.

„Kaip minėjo kancleris, užtruko darbai – prarado milijoną, dar vienas milijonas kažkur pakeliui „pasiteriojo“. Ši nemaža paklaida parodo, kad valstybinės įstaigos nesugeba taip efektyviai valdyti kaip privatūs namų savininkai“, – tęsė R. Motuzas.

Visą laidos „Aktualioji valanda“ įrašą klausykite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius