15min be reklamos
2019 01 07, 08:05

Vyriausybės komisija aptars valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo rezultatus

Vyriausybės Šimtmečio komisija pirmadienį renkasi aptarti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo rezultatus.
Lietuvos trispalvės šimtmečiui - specialios eitynės
Lietuvos trispalvė / Mato Miežonio / 15min nuotr.

Kaip BNS sakė Vyriausybės kanceliarijos Lietuvos įvaizdžio skyriaus komunikacijos ekspertas Marius Gurskas, tai bus paskutinis tarpinstitucinės grupės susitikimas, skirtas renginiams apibendrinti.

„Bus šimtmečio metų rezultatų pristatymas tarpinstitucinei grupei, kas įvyko, kokie renginiai, kokie pasiekti rezultatai“, – teigė jis.

Pasak jo, gruodį Vyriausybės užsakymu atlikta rinkos tyrimų bendrovės „Kantar TNS“ apklausa parodė, kad 87 proc. apklaustųjų šimtmečio minėjimą vertina kaip sėkmingą, dar 69 proc. teigia, kad Vasario 16-oji, Valstybės atkūrimo diena, jiems yra svarbi.

2018-aisiais minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Lietuvoje įvyko per tūkstantis renginių ir daugiau kaip šimtas renginių užsienyje.

1918 metų vasario 16 dieną Lietuvos Taryba Vilniuje pasirašė dokumentą, kad „skelbia atstatanti nepriklausomą demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę su sostine Vilniuje ir tą valstybę atskirianti nuo visų valstybinių ryšių, kurie yra buvę su kitomis tautomis“.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min