Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyrišką Kauno valdžios draugiją paįvairins moterys

A.Ručienė (d.) pirmenybę užleido L.Kekienei.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / A.Ručienė (d.) pirmenybę užleido L.Kekienei.
Šaltinis: 15min
0
A A

Prie vien vyrų užsėsto Kauno valdžios stalo greitai atsiras vietos ir moterims vieną vicemero postą gali užimti Loreta Kekienė.

Pusę metų miesto vairą laikiusi, praėjusią savaitę atstatydinta liberalo Rimanto Mikaičio komanda visus svarbiausius miesto postus buvo išdalijusi vyrams.

Tačiau kitą savaitę prie Kauno valdžios vairo grįžtantys konservatoriai ketina į municipalinės valdžios olimpą įsileisti ir dailiosios lyties atstovių.

Naujųjų vicemerų, administracijos vadovo ir jo pavaduotojų postų dalybos oficialiai įvyks šį ketvirtadienį, spalio 27 dieną, bet derybos dėl pagrindinių postų prasidėjo jau praėjusį penktadienį, vos tik išvertus iš mero kėdės R.Mikaitį.

Labiausiai tikėtina, kad meru vėl taps A.Kupčinskas. Vieną vicemero kėdę turės socialdemokratai, ją turbūt išsaugos Kęstutis Kriščiūnas. Svarstoma dar vieną vicemero postą duoti ir socialdemokratų Kauno skyriaus pirmininkei Orintai Leiputei.

Bet socdemai norėtų, kad administracijos direktoriumi rajono tarybos narį, Antaną Nesteckį. Toks kairiųjų apetitas vargu ar bus patenkintas. Tačiau vieną vicemero pareigybę tikrai užims partijos „Tvarka ir Teisingumas“ atstovai, ir būtent iš dailiosios lyties tarpo.

Neoficialiomis žiniomis, mero pavaduotojomis norėjo būti ir Aušra Ručienė (kurios viltis tapti pirmąja moterimi mere laikinosios sostinės istorijoje), ir jos partijos kolegė Loreta Kekienė, jau ragavusi vicemerės duonos praėjusios kadencijos pabaigoje.

Sekmadienį „15min“ žurnalistui A.Ručienė teigė, jog į vicemero postą ji nepretenduoja. Vadinasi, gerai sutariančios partietės už plaukų nesitąsys.

Naujai formuojamą Kauno valdančiąją koaliciją sudaro konservatoriai (12), socialdemokratai (6), liberalcentristai (3), partija „Tvarka ir teisingumas“(3).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min