Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 11d. 07:25

Vyskupas Mindaugas Sabutis: „Nebereikia bijoti, kad pasibels į duris ir išveš, kad nugriaus“

 Vysk. Mindaugas Sabutis šventina Šakių šeimyninių vaikų globos namų kertinį akmenį
R.Akutaičio nuotr. / Vysk. Mindaugas Sabutis šventina Šakių šeimyninių vaikų globos namų kertinį akmenį

1990-ųjų metų kovo 11-ą dieną Aukščiausioji Taryba - Atkuriamasis Seimas priėmė Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo aktą. Šiemet sukanka 25 metai, kai Lietuva nepriklausoma. 15min.lt klausia lietuvių, už ką jie myli nepriklausomą Lietuvą.

Lietuvos Evangelikų Liuteronų Bažnyčios vyskupas, Vilniaus evangelikų liuteronų bažnyčios kunigas-klebonas Mindaugas Sabutis pirmiausia džiaugiasi, kad gali laisvai išpažinti savo tikėjimą.

„Mums nereikia bijoti, kad kas nors pasibels į duris, kad išveš, kad nugriaus. Už tai dėkojame Dievui ir tiems žmonėms, kurie ryžosi mums laisvę atgauti“, – kalba M.Sabutis.

Kaip žmogui ir kaip krikščioniui jam laisvė ir laisva Lietuva yra Dievo dovana: „Tai – vieta, kur galiu kaip žmogus augti, turėti namus, artimus žmones, o su laisve kartu prisiimti ir atsakomybes Dievo, kitų žmonių ir savo šalies atžvilgiu.“

VIDEO: Vyskupas Mindaugas Sabutis kalba apie laisvę

M.Sabutis įsitikinęs: tik laisvas žmogus gali prisiimti atsakomybę ir tam tikrą naštą už kitą žmogų.

„Taip ir auga laisvos visuomenės. Linkiu sau ir visiems mums, kad Konstitucinė laisvė, laisvė de jure ir de facto kuo giliau skleistųsi mūsų širdyse, kad sielose ir mintyse būtume tikrai laisvi žmonės“, – Kovo 11-osios proga sveikinimo žodžius taria kunigas.

O kodėl ir kaip laisvę mylite jūs? Pasidalinkite laisvės nuotaika ar nuotrauka savo paskyrose socialiniuose tinkluose „Instagram“, „Twitter“, „Facebook“ ir „YouTube“ panaudodami raktažodį #myliulaisvę ir ieškokite savęs specialioje šventinėje platformoje 15min.lt/myliulaisve!

Temos: 1 Kovo 11-oji

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min