Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 16d. 11:09

Vytautas Gapšys Darbo partijos nelaidoja – tikisi atsikovoti pozicijas kituose rinkimuose

Vytautas Gapšys
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vytautas Gapšys

Politologai Darbo partiją įvardija kaip vieną didžiausių savivaldos rinkimų pralaimėtojų kartu su „Tvarka ir teisingumu“. Darbo partija sekmadienį neteko net Kėdainių mero posto – „darbietė“ Nijolė Naujokienė, surinkusi 45,36 proc. balsų, nusileido Sauliui Grinkevičiui. Tuo metu Švenčionyse pralaimėjimą patyrė Vytautas Vigelis.

Dar sekmadienio vakarą Darbo partijos rinkimų štabo vadovas Vytautas Gapšys pripažino, kad prarastos pozicijos Darbo partijos lopšyje – Kėdainiuose – partijai nėra geras signalas: „Turėsime daryti pokyčius, pirmiausia, programiniuose dalykuose, bet gali būti pasikeitimų ir valdančiose pozicijose.“

Pirmadienį jis apgailestavo dėl prarastų pozicijų, pavyzdžiui, Kėdainiuose ir Švenčionyse.

„Baigėsi mums vienas rinkiminis periodas. Jau pradedame galvoti apie kitus. Matome, kad išlaikėme tris mero pozicijas, tiesa, pasikeitė miestai. Tai netemdo mūsų pergalių kitose savivaldybėse – Raseiniuose, Ukmergėje ir Širvintose. Džiaugiamės kandidatais, tikiu, kad jų sėkmė bus įrodanti, kad Darbo partijos pasirinkimas bus geras“, – sakė V.Gapšys.

Pasak jo, kandidatų pasirinkimas didžiuosiuose miestuose galėjo būti kitoks. Rinkėjai, pasak jo, ieško naujovių, ir tai iš dalies lėmė kai kurių partijos kandidatų nesėkmę.

„Didieji miestai mums visada buvo iššūkis. (...) Rinkėjai rodo norą naujų veidų, naujų idėjų, tai yra suprantama, turime į tai reaguoti kaip politinė partija ir artimiausiu metu tą darysime“, – sakė V.Gapšys.

Paklaustas, kas nutiko Kėdainiuose ir Švenčionyse, jis sakė: „Ilgametis meras Vytautas Vigelis sulaukė iššūkio dėl tam tikro atsinaujinimo. Galbūt buvo neįvertinti oponentai. Tas pats ir Kėdainiuose – ten bus įdomu žiūrėti, kaip formuosis koalicijos, dėliosis darbai. Mūsų atstovai turi be vieno balso pusę balsų taryboje. Aišku, tikimės, kad ilgainiui mums pavyks įrodyti rinkėjams, kad rinktis Darbo partiją tose savivaldybėse yra naudinga.“

Tiesa, jis pabrėžė, kad tiek Kėdainiuose, tiek Švenčionyse Darbo partija turės nemažai atstovų taryboje.

Darbo partijos rezultatai šiuose rinkimuose, pasak jo, yra panašūs į 2011 metų rezultatus.

„Tačiau partija kelia sau didesnius iššūkius, ir mes į juos reaguosime“, – sakė V.Gapšys.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min