Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vytautas Gapšys dėl euro įvedimo painiavos kaltina socialdemokratus

Vytautas Gapšys
BFL nuotr. / Vytautas Gapšys
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Vytautas Gapšys kaltina socialdemotratus ir jų nenorą bendrauti dėl susidariusios politinės situacijos, kai premjeras ir Seimo pirmininkė konfrontuoja dėl tokių esminių klausimų kaip euro įvedimo.

Darbo partijos frakcijos seniūnas Žinių radijo laidoje „Atviras pokalbis“ tikino, kad į finansų ministrą dėl euro pristatymo buvo kreiptasi dar spalio pradžioje.
 
„Kreipiausi todėl, kad sulaukiau nemažai rimtų asmenų, ekonomistų, kurie man pradėjo sakyti, kad yra tam tikri slapti protokolai, kur galimos vienos ar kitos pasekmės. Aš nepuolu tikėti ir nenoriu šiandien sakyti jų turinio“, - savo norą pamatyti euro įvedimo planą argumentavo V.Gapšys.
 
Atsakyti į klausimus nėra kam
 
Netikintis gandais V.Gapšys sako jau seniai norėjęs pasikviesti finansų ministrą, Lietuvos banko vadovą, premjerą ir paprašyti euro įvedimo plano. Tačiau, pašnekovo teigimu, R.Šadžius buvo pernelyg užimtas, kad rastų laiko pabendrauti su 30 Seimo narių.
 
Tuomet „darbietis“ kreipėsi į politinę tarybą, kurios jau pusantro mėnesio prašo to paties – euro įvedimo plano.
 
„Kokiu bus kursu keičiama, kaip bus su bankais, kokios yra numatytos priemonės kainų nepakilimui – visų tų dalykų, nes man kaip politikui reikia paaiškinti visus tuos klausimus. Taip, dalį tų dalykų aš galiu sužinoti internete, bet aš noriu pamatyti, ką valdžia yra paruošusi, koks tas planas yra patvirtintas.“
 
Išsikovojo savo
 
„Jie susizgribo jį pristatyti tik tada, kada Darbo partija kategoriškai pradėjo reikalauti tų dalykų. Tai palaukit, ar taip sunku yra pateikti 5 puslapių tekstą, dokumentą? Jei jie jo nepateikia, tai man kyla įtarimas, gal tikrai tos sąmokslo teorijos turi pagrindą?“ - kėlė klausimą „darbietis“.
 
V.Gapšio žiniomis, kitą trečiadienį finansų ministras turėtų aplankyti ir Darbo partiją.
 
Laidoje dalyvavę politikos apžvalgininkas Vytautas Bruveris ir politologas Vytautas Dumbliauskas teigė, kad galbūt patys socialdemokratai nežino, kaip reikės įvesti eurą ir kokios pasekmės lauks visuomenės, tad neturint aiškios informacijos, nenorima viešinti jokių planų. Visgi toks jų elgesys, pasak pašnekovų, suteikia puikų „kozirį“ Darbo partijai, kurios atstovai priešinasi euro įvedimo projektui.

Visą laidos įrašą galite išgirsti čia.

Žinių radijas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min