Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vytautas Landsbergis: abejojantieji, ar reikėjo ginti laisvę ir valstybę, turi labai mažai smegenų

Priėmus Kovo 11-osios Aktą, AT vadovybė: K.Motieka, B.Kuzmickas, V. Landsbergis, Č.Stankevičius, A.Sakalas
Seimo archyvo/ Algirdo Sabaliausko, Pauliaus Lileikio, Jono Juknevičiaus nuotr. / Priėmus Kovo 11-osios Aktą, AT vadovybė: K.Motieka, B.Kuzmickas, V. Landsbergis, Č.Stankevičius, A.Sakalas
Šaltinis: BNS
0
A A

Žmonės, abejojantys, ar prieš 20 metų buvo verta ginti savo laisvę ir valstybę, turi labai mažai smegenų, sako tuomet faktiniu valstybės vadovu buvęs Vytautas Landsbergis.

Šiuo metu Europos Parlamente dirbantis politikas trečiadienį pabrėžė, kad Lietuva, nors turi neišspręstų problemų, pati kuria savo gyvenimą ir yra tarptautinių demokratinių organizacijų narė, bei atkreipė dėmesį, kad kaimynės Rusija bei Baltarusija pasuko kitu keliu.

„Lietuva šiandien yra ne Baltarusija ir ne ten, kur Baltarusija. Lietuva su visais savo neišspręstais vidiniais dalykais pati kuria savo gyvenimą ir yra demokratinių tarptautinių organizacijų narė, jų ginama, kooperuojanti ir gaunanti jų paramą, pagalbą, kad galėtų prilygti bendram Europos lygmeniui visose srityse. Čia neturime galvoti tik apie algas ir pensijas, kaip dažnai žmonės galvoja“, – Lietuvos radijui kalbėjo V.Landsbergis.

„Bet niekas nelygina su padėtimi kokioje nors Rusijos provincijoje, kas ten darosi ir koks ten gyvenimas, į ką eina ana šalis. Jeigu mes būtume likę jos dalis, tai net lyginti negalima. Žmonės, kurie abejoja, ar reikėjo ginti savo laisvę ir savo valstybę, labai mažai smegenų turi“, – sakė V.Landsbergis.

Lietuvoje šiomis dienomis pagerbiami laisvės gynėjai, žuvę 1991 metų sausio 13 dieną per sovietų kariuomenės veiksmus Vilniuje. V.Landsbergis tuo metu buvo Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min