TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vytautas Landsbergis: kas? Mes turime nesustoti? Mes nesustosime, jeigu mūsų nesustabdys

Vytautas Landsbergis
Vytautas Landsbergis
Šaltinis: 15min
0
A A

Buvęs Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas, dabar – partijos Politikos komiteto vadovas, europarlamentaras Vytautas Landsbergis šeštadienį įvykusiame politinės jėgos tarybos posėdyje pažėrė pastabų bendražygiams. Jam užkliuvo ir partijos šūkis „Kartu pasiekėme daug. Nesustokime“.

„Turiu pastabų dėl rinkimų kampanijos ir mūsų laikysenos, ir tai, kad mūsų žodžiai ir mūsų šūkiai turi būti dešimt kartų apgalvoti. Esame pabrėžę, kad turime nesustoti. Kas? Mes turime nesustoti? Mums savęs ragint nereikia, mes nesustosime, jeigu mūsų nesustabdys. Tai ne mes turime nesustoti, o visi gerbiami Lietuvos žmonės, gerbiami rinkėjai, gerbiami fotografai... Mes tikrai nesustosime“, – žvelgdamas į būrį fotografų kalbėjo politikas.

Jis teigė, kad rinkėjams reikia geriau išdėstyti, ką konservatoriams pavyko padaryti per šią kadenciją.

„Mes nemokame to pasakyti, bent jau aš negirdžiu. Taigi, mieli rinkėjai, padėkite, kad mes kartu nesustotume, nes jeigu jūs nepadėsite, mus sustabdys, ir vėl ketverius metus varys atgal ir neaišku kur nuvarys“, – sakė V.Landsbergis.

Jis teigė, kad tie darbai, kuriuos reikia tęsti – ne TS-LKD darbai, bet visų žmonių, kurie supranta, ką reikia daryti.

Rinkėjams reikia patarti, kaip balsuoti referendume

V.Landsbergis taip pat nuogąstavo dėl kartu su Seimo rinkimais įvyksiančio referendumo dėl Visagino atominės elektrinės (VAE) statybų rezultatų.

Jam užkliuvo formuluotė, kuri bus įrašyta referendumo balsavimo lapelyje: „Pritariu naujos atominės elektrinės statybai Lietuvoje“. Balsuotojams reikės pažymėti „taip“ arba „ne“.

Anot europarlamentaro, neįvykus referendumui, oponentai galės aiškinti, jog tai reiškia nepritarimą naujai atominei elektrinei: „Atsiprašau, o jeigu žmonės tiesiog neis balsuoti arba jeigu būtų leista nebalsuoti, kad referendumas šitas būtų neįvykęs, tai bus tautos mandatas prieš? Prieš jėgainę? Kaip? Kita pusė taip aiškina. Tai už ką mes agituojame?“.

Jis aiškino, jog konservatoriai daro klaidą nepatardami rinkėjams, kaip jiems balsuoti šiame referendume: „Kadangi nėra tokios protingos normos, kad abejojantieji būtų padalyti į dvi puses, kuris nei už, nei prieš, kad nebūtų užskaitomas kaip prieš, o gudročiai taip darys, tai reikia duoti žmonėms patarimą“. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min