2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2013 04 17

Vytautas Landsbergis sako niekada negynęs Neringos Venckienės

Europarlamentaras, į konservatorių partijos pirmininko postą pretenduojantis Vytautas Landsbergis neigia palaikęs „Drąsos kelio“ lyderę Neringą Venckienę. „Jei pasakau kas man nepatinka, nereiškia, kad aš įstojęs į N.Venckienės partiją“, – dalyvaudamas 15min.lt konserencijoje trečiadienį sakė jis.
Vytautas Landsbergis
Vytautas Landsbergis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Atsakydamas į 15min.lt skaitytojo klausimą, ar nemano, kad N.Venckienės gynimas buvo didelė klaida, konservatorių patriarchas aiškino, jog tai tėra viena iš legendų.

Jis pridūrė per pastarąjį dvidešimtmetį apie save girdėjęs ne vieną legendą, pavyzdžiui, kad konservatoriai ūkininkus buvo pavadinę „runkeliais“ arba už dyką atidavė „Mažeikių naftą".

„Čia iš tų legendų, kurią jūs paminėjote, kad aš stoviu kažkokiame N.Venckienės fronte. Yra visai ne taip, – kalbėjo jis. – Kai pradėjo aiškėti ta sudėtinga ir daug žmonių jaudinanti byla dėl mergaitės buvimo vienuose ar kituose namuose, kad ją galima „išimti“ kaip daiktą pagal antstolio specialiai sudarytus įgaliojimus ir su visa kariuomene, tai man atrodo, kad čia yra kažkas ne taip. Man ne visai aišku, kodėl mergaitės motina kreipėsi į visuomenę, kad jiems leistų išeiti iš kalėjimo. Suprantate, turbūt nėra visai paprasta ir smagu taip gyventi. Bet valdžia sprendžia, tegul ji toliau sprendžia. Jeigu man situacija kelia klausimų ir kai kas nepatinka ir aš tai pasakau, tai nereiškia, kad aš įstojau į N.Venckienės partiją. Tokios nesąmonės neturi būti spekuliuojamos.“  

Kalbėdamas apie Laimutės Stankūnaitės dukters istoriją V.Landsbergis teigė, jog jam atrodė, kad kažkas joje ne taip.

„O kad N.Venckienė kuria partiją, ar per ją kažkas inicijuoja partiją, iš karto pasakiau, kad tai jos klaida ir yra tikslas suskaidyti dešiniuosius arba centro dešiniuosius. Ir iš dalies tai pavyko, koks 100 tūkst. balsų, jeigu jie būtų likę mūsų pusėje, tai galbūt ir A.Kubilius toliau būtų premjeras. Čia buvo pralaimėjimas ir aiškinti, kad čia N.Venckienės problema tai buvo... Tai tikrai ne“, – tvirtino profesorius.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie 15min