Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 6d. 14:21

Vytautas Milėnas ruošiasi būsimam tarybos nario darbui

milenas
Vytautas Milėnas

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Milėnas pasiprašė atleidžiamas iš pareigų. Priežastis paprasta – į naują tarybą išrinktas V.Milėnas negali dirbti su tarybos nario pareigomis nesuderinamo darbo.

Kreipdamasis į tarybos narius V.Milėnas prisipažino, kad prieš dvejus metus pradėdamas dirbti šį darbą jis manęs, kad viskas bus kiek lengviau. „Tik po kurio laiko supratau, koks tai buvo sunkus darbas, reikėjo daug mokytis“, – teigė V.Milėnas.

Administracijos direktorius prašėsi atleidžiamas nuo balandžio 18 d. Primename, kad balandžio 19 d. įvyks naujosios kadencijos tarybos pirmasis posėdis. Jame vienas pirmųjų klausimų ir bus dėl administracijos direktoriaus bei jo pavaduotojų atleidimo.

Tarybos narys Vidas Urbonavičius pasiūlė V.Milėną atleisti tuoj pat, o į jo pareigas paskirti vieną iš pavaduotojų. Vis dėlto nuspręsta patenkinti paties direktoriaus prašymą. Paskutinė jo darbo diena šiame poste bus balandžio 18-oji, o naujosios tarybos posėdžio dieną šias pareigas perims jo pavaduotojas Jonas Urbanavičius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min