Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Žalgirio“ arenos statytojai neatmeta ir pačio blogiausio scenarijaus

Žalgirio arena
Dainiaus Kanapecko nuotr. / Žalgirio arena
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kaune pasikeitus valdžiai, į viešumą išlindo faktai apie realią situaciją, kurioje dabar yra Nemuno saloje vykstančios „Žalgirio“ arenos statybos. Į viešą žodžių karą su miesto vadovais įstoję arenos statytojai perspėja, jog trauktis nebėra kur. Priešingu atveju gali iškilti grėsmė nebaigti statybų iki Europos čempionato pradžios.

Areną jau 2,5 metų statančiai bendrovei „Vėtrūna“ pranešus, jog užbaigti arenos iki sutartyje numatytos gegužės 1 dienos tikrai nespės, miesto vadovai pradėjo viešai piktintis, jog statybininkai nedirba pilnu tempu. Savivaldybės atstovai taip pat viešai pagrasino, jog statybininkams nesukrutus, jie galės pamiršti apie 8,5 mln. Lt dydžio užstatą, kurį kaip garantą į specialią sąskaitą yra pervedusi bendrovė „Vėtrūna“.

Tačiau vėliau paaiškėjo, jog dėl tokio vėlavimo kaltės šešėlis turėtų kristi ne tik ant statybininkų, tačiau ir ant pačių savivaldybės klerkų. „Vėtrūnos“ atstovų teigimu, pastaruosius du mėnesius statybininkai saloje dirba tik 60 proc. pajėgumu tik dėl to, kad savivaldybė neva nesugeba laiku patvirtinti nuolat besikeičiantį projektą apibrėžiančių dokumentų.

Antradienį savivaldybę pasiekė bendrovės „Vėtrūna“ vadovų raštas, kuriame Kauno vadovai raginami visus ginčus spręsti jau po arenos pabaigtuvių. „Priešingu atveju mūsų nesutarimus prie nebaigtos arenos pamatys visas pasaulis“, – grėsmingu tonu užbaigiamas „Vėtrūnos“ raštas.

Šią savaitę Nemuno saloje turėtų apsilankyti savivaldybės interesams atstovaujantis antstolis, kuris įvertins ir užfiksuos, kiek bendrovė „Vėtrūna“ yra spėjusi padaryti darbų iki sutartyje numatyto galutinio termino. Antstolio pažyma savivaldybei pravers, jei ji nuspręs pasiimti bendrovės „Vėtrūna“ sumokėtą užstatą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min