Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žaliakalnio bendruomenė pristato pirmąjį almanacho leidinį

Nuo šiol kiekvieną vasaros sekmadienį ant Kauko laiptų šurmuliuos spalvingas senienų turgus.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Žaliakalnio aplinka įkvepia ne tik menininkus, bet ir įvairius projektus. Vienas jų - jau antrą vasarą Kauko laiptų prieigose veikiantis sekmadieninis sendaikčių ir mažmožių turgelis.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį, 18 val., Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, salė) vyks Žaliakalnio kultūros almanacho „Fontanas“ pristatymas.

Žaliakalnio bendruomenė planuoja almanachą leisti ir toliau
Žaliakalnio bendruomenė planuoja almanachą leisti ir toliau

Leidinys atspindi naujus reiškinius Lietuvos kultūroje – vis ženklesnę aktyviai besikuriančių bendruomenių veiklą. Žaliakalnio bendruomenė, leidžianti kultūros almanachą „Fontanas“, siekia prikelti ir puoselėti Žaliakalnio, kaip unikalios Kauno dalies, kultūros paveldą, pateikti jame gyvenančių menininkų kūrybą, ugdyti jaunuosius talentus, dar aktyviau burti žaliakalniečių bendruomenę.

Renginyje bus pristatytas pirmasis „Fontano“ numeris. Dalyvaus jo sumanytojas ir redaktorius Alfas Pakėnas, almanacho autoriai: profesorė, menotyrininkė Nijolė Lukšionytė-Tolvaišienė, dr. Nijolė Lietuvninkaitė, poetas Robertas Keturakis, dailininkė Inga Zamulskienė ir kt., kuriuos nuoširdžiai kviečiame dalyvauti ir pasidalyti savo įspūdžiais.

Taip pat renginyje dalyvaus aktorė Virginija Kochanskytė, prof. dr. Laima Šinkūnaitė, savaitraščio „Nemunas“ vyriausiasis redaktorius Viktoras Rudžianskas, kompozitorius Giedrius Kuprevičius, literatūrologas Ramutis Karmalavičius, kunigas Alfonsas Bulotas.

Po leidinio pristatymo susirinkusiems dainuos folkloristas, dainuojamosios poezijos autorius ir atlikėjas Algirdas Svidinskas ir sutartinių giedotojų grupė, vadovaujama Lauros Lukenskienės.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min