Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 29d. 06:05

„Žaliasis slėnis“ nori priklausyti Klaipėdai

Šiuo metu į „Žaliąjį slėnį“ nekursuoja joks miesto transportas.
Egidijaus Jankausko/15min nuotr. / Šiuo metu į „Žaliąjį slėnį“ nekursuoja joks miesto transportas.

Prie Klaipėdos esančios gyvenvietės „Žaliasis slėnis“ vystytojai uostamiesčio savivaldybės prašo šią teritoriją prijungti prie miesto.

Šioje gyvenvietėje įsikūrė daug klaipėdiečių. Esame rajono ribose, tad lyg ir ši valdžia turėtų mums padėti spręsti susiekimo ir kitus klausimus, tačiau Klaipėdos rajono savivaldybė toli ir problemos mūsų jiems tolimos“, – sakė šios gyvenvietės vystytojas ir „Žaliojo slėnio“ bendruomenės pirmininkas Bernardas Kemundris.

Šiuo metu gyvenvietėje nekursuoja joks miesto transportas. Čia gyvena 250 šeimų. Pasak B.Kemundrio, vystytojai porą metų finansavo mikroautobuso važinėjimą. Per mėnesį tai atsieidavo apie 8000 Lt.  Dėl sunkmečio tokios sumos bendrovė skirti nebegali, be to, nepavyksta dėl apmokėjimo susitarti ir su tokias paslaugas teikusia bendrove. „Visuomeninio transporto reikia ir naujojo Tauralaukio gyventojams. Būtų patogu, jei pro juos važiuotų transportas, sukdamas ir „Žaliojo slėnio“ link“, – sakė pirmininkas.

Vicemerė Judita Simonavičiūtė teigė, kad savivaldybė jau kreipėsi į susisiekimo ministrą Eligijų Masiulį dėl Pakrantės gatvės sutvarkymo. „Dėl viešo transporto į mus kreipėsi ir „Pakrantės” sodų, Kalotės gyventojai. Jei atsiras gatvė, gyventojai galės naudotis viešuoju transportu“, – sakė vicemerė. Valstybinė kelių direkcija ir Susisiekimo ministerija šiuo metu sprendžia šį klausimą. B.Kemundris teigė dėl to šiandien vyksiantis į Vilnių.

Antradienį posėdžiavęs Teritorijų planavimo komitetas pritarė prašymui prijungti „Žaliojo slėnio“ gyvenvietę. Kartu būtų prijungti ir šalia esantys sodai. Tiesa, šiam sumanymui įgyvendinti prireiks įvairių procedūrų.

 

Temos: 2 Slėnis Klaipėda

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:24
00:18
01:17

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min