Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 03, 11:46

Žemaitijoje strigo mobilus ryšys: kaltas gedimas bazinėje stotyje

Plungės ir Telšių gyventojai šeštadienio dieną pajuto „Tele2” mobilaus ryšio sutrikimus. Vieni skundėsi negalėję skambinti ir žinučių gauti apie valandą, kiti – ir visą dieną.
Renginio akimirkos
Žemaitijos gyventojai šeštadienį pajuto mobilaus ryšio sutrikimus. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Galimą sutrikimą Žemaitijos gyventojai pastebėjo šeštadienio rytą.

„Turėjome derinti išvyką ir pastebėjome, kad negalime susiskambinti su draugais. Signalas lyg geras, tačiau priskambinti nepavyko. Atėjo tik žinutės apie praleistus skambučius“, – pasakojo Plungės gyventojas Kazys.

Tą pačią dieną gėlių užsakymus turėjusi vežioti floristė Raminta teigė iš pradžių maniusi, kad kažkas negerai telefonui. Tačiau netrukus paaiškėjo, kad su panašiomis problemomis susiduria ir aplinkiniai. Viena Plungė užkandinė apskritai užvėrė duris, nes negalėjo telefonu priimti užsakymų.

„Atsistatė viskas apie 17 valandą. Kitiems anksčiau. Labai skirtingai“, – pasakojo Raminta.

„Tele2” atstovė spauda Asta Buitkutė pasakojo, kad ryšio trikdžiai įvyko dėl bazinėje stotyje šeštadienio rytą įvykusio trumpo sujungimo.

„Vos užfiksavus sutrikimus, į vietą buvo išsiųsta inžinierių komanda, kuri operatyviai atstatė galimybę skambinti ir rašyti SMS. Gedimas visiškai pašalintas ir visos paslaugos atstatytos tos pačios dienos vakarą – apie 18:30 val. Labai atsiprašome Plungėje ir Telšių rajone gyvenančių klientų už patirtus laikinus trikdžius ir jų sukeltus nepatogumus“, – teigė A.Buitkutė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min