Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 26d. 18:11

Žemas vaiko ūgis gali slėpti ligą

Prekybos centruose esančius matavimo prietaisų netikrina už duomenų tikslumą atsakingos institucijos.
Ginos Kubiliūtės/15min.lt nuotr. / Žemas vaiko ūgis gali būti signalas apie galimą sveikatos sutrikimą.

Gegužės 3 dieną Klaipėdos vaikų ligoninės konsultacinėje poliklinikoje bus konsultuojami vaikai iki 16 metų, kurių ūgis yra žemesnis nei turėtų būti.

„Jeigu jūsų vaikas, palyginti su kitais vaikas, yra gana žemas, tai gali būti signalas apie galimą sutrikimą. Vaiko augimas gali sutrikti dėl lėtinių ligų, ypač inkstų, virškinimo, kvėpavimo, įgimtų širdies ydų, lėtinių infekcijų, genetinių ligų. Visais atvejais tikrąją augimo atsilikimo priežastį padės nustatyti gydytojas vaikų endokrinologas, todėl pastebėjus augimo atsilikimą, patariama kreiptis į jį su šeimos gydytojo siuntimu“, – pasakojo Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro specialistė Diana Butkienė.

Gegužės 3 d. Klaipėdos vaikų ligoninės konsultacijų poliklinikoje (Karoso g. 13, Klaipėda) nuo 8 iki 19 val. vaikus ir jų tėvelius konsultuos vaikų endokrinologės S.Vainienė ir B.Gylienė. Konsultacijos bus teikiamos tik turint šeimos gydytojo siuntimą, būtina turėti ir asmens tapatybės dokumentą. Į konsultacijas reikėtų atvykti nevalgius, nes prireikus, gali būti atliekami tyrimai, kurie  tądien bus nemokami.  Būtina išankstinė registracija tel. 846 484147.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min