Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 2d. 06:08

Žemės nuosavybės atkūrimas paspartės

Žemę Palangoje šiemet turėtų atgauti apie 400 asmenų.
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Žemę Palangoje šiemet turėtų atgauti apie 400 asmenų.

Šiemet turėtų gerokai greičiau judėti nuosavybės teisių į žemę Palangoje atkūrimo procesas. Planuojama, kad žemę Palangoje šiemet turėtų atgauti apie 400 asmenų.

„Savivaldybė patvirtino bendrąjį planą ir sklypo Nemirsetoje detalųjį planą, kur suprojektuota virš 400 sklypų. Jie pagal eilę bus grąžinti 400-tams žmonių, Iš viso eilėje laukiančių žemės Palangoje yra 860“, – sakė Klaipėdos apskrities viršininko administracijos Žemės tvarkymo departamento direktorė Levita Petrauskienė.

Palangos savivaldybei pasiūlytos kitos laisvos teritorijos, kurios padarius detalųjį planą galėtų atitekti žemių laukiantiems gyventojams. Klaipėdos apskrities viršininko administracija pasiūlė rengti Būtingėje esančios 50 ha teritorijos detalųjį planą.

Anot administracijos atstovų, šiemet gražinimo procesas turėtų gerokai paspartėti. Šiuo metu Palangoje nuosavybės teisė į žemę atkurta tik kiek daugiau kaip pusei norinčiųjų, tikimasi, kad šiemet šis rodiklis sieks 80 proc.

Klaipėdoje nuosavybė grąžinta kone visiems. Žemės gražinimas dar šiemet turėtų būti baigtas ir Šilutės mieste, nes reikiami detalieji planai jau parengti. Visuose Klaipėdos apskrities miestuose teisė į žemės nuosavybę atkurta dviem trečdaliams asmenų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min