Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2016 08 05

Žemės ūkio viceministras S. Jakimavičius dėl Darbo frakcijos Seime atsisako ministerijos

Šią savaitę Vytautui Gapšiui atsisakius Seimo nario mandato, jo vietą Parlamente užims žemės ūkio viceministras, Darbo partijos Jonavos skyriaus pirmininkas Saulius Jakimavičius.
Saulius Jakimavičius
Saulius Jakimavičius / Facebook paskyros nuotr.

„Tokį svarbų žingsnį žengiau pasitaręs su Darbo partijos vadovybe bei žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene, nes dėl šio sprendimo turiu atsisakyti dabartinių žemės ūkio viceministro pareigų. Bendrai sutarėme, jog tai logiškas ir teisingas sprendimas. Nors Seimo nario pareigas eisiu ne itin ilgą laiką, tikiuosi, kad lengvai įsiliesiu į Darbo partijos frakciją, jos veiklą ir parlamentaro pareigas atliksiu tinkamai“, – sako S. Jakimavičius.

Kad S. Jakimavičius prisijungs prie Darbo partijos frakcijos nuspręsta po to, kai Seimo nario mandato atsisakė buvęs darbietis, kartu su partija kandidatavęs 2012 m. Seimo rinkimuose, Aurimas Truncė. Tačiau argumentai, dėl kurių A. Truncė atsisakė šių pareigų, kelia nuostabą, sako S. Jakimavičius.

„Mane stebina buvusio kolegos A. Truncės pasisakymai neva po Darbo partijos vėliava jam eiti nebepriimtina, todėl neisiantis į Parlamentą. Jei Aurimas Truncė yra toks sąžiningas, tai gal tegul atsisako ir tarybos nario pareigų Alytaus rajono savivaldybėje? Juk šį mandatą iškovojo būdamas Darbo partijos nariu“, – teigia S. Jakimavičius.

Saulius Jakimavičius Seimo nario priesaiką duos Parlamentui susirinkus į rudens sesiją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius