Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 rugpjūčio 5d. 12:02

Žemės ūkio viceministras S. Jakimavičius dėl Darbo frakcijos Seime atsisako ministerijos

Saulius Jakimavičius
Facebook paskyros nuotr. / Saulius Jakimavičius
Šią savaitę Vytautui Gapšiui atsisakius Seimo nario mandato, jo vietą Parlamente užims žemės ūkio viceministras, Darbo partijos Jonavos skyriaus pirmininkas Saulius Jakimavičius.

„Tokį svarbų žingsnį žengiau pasitaręs su Darbo partijos vadovybe bei žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene, nes dėl šio sprendimo turiu atsisakyti dabartinių žemės ūkio viceministro pareigų. Bendrai sutarėme, jog tai logiškas ir teisingas sprendimas. Nors Seimo nario pareigas eisiu ne itin ilgą laiką, tikiuosi, kad lengvai įsiliesiu į Darbo partijos frakciją, jos veiklą ir parlamentaro pareigas atliksiu tinkamai“, – sako S. Jakimavičius.

Kad S. Jakimavičius prisijungs prie Darbo partijos frakcijos nuspręsta po to, kai Seimo nario mandato atsisakė buvęs darbietis, kartu su partija kandidatavęs 2012 m. Seimo rinkimuose, Aurimas Truncė. Tačiau argumentai, dėl kurių A. Truncė atsisakė šių pareigų, kelia nuostabą, sako S. Jakimavičius.

„Mane stebina buvusio kolegos A. Truncės pasisakymai neva po Darbo partijos vėliava jam eiti nebepriimtina, todėl neisiantis į Parlamentą. Jei Aurimas Truncė yra toks sąžiningas, tai gal tegul atsisako ir tarybos nario pareigų Alytaus rajono savivaldybėje? Juk šį mandatą iškovojo būdamas Darbo partijos nariu“, – teigia S. Jakimavičius.

Saulius Jakimavičius Seimo nario priesaiką duos Parlamentui susirinkus į rudens sesiją.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:25
03:30
01:07

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min