Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 22d. 18:18

Žemųjų Šančių pakrantėje pasirodžiusi sunkiasvorė technika sukėlė sąmyšį

Sujudimas Žemuosiuose Šančiuose – į pakrantę atvyko sunkiasvorė technika
D.Petrulio nuotr. / Sujudimas Žemuosiuose Šančiuose – į pakrantę atvyko sunkiasvorė technika

Trečiadienį Kauno savivaldybės planams rekonstruoti Nemuno pakrantę besipriešinantys Žemųjų Šančių gyventojai, paupyje išvydę sunkiasvorę techniką, ne juokais sunerimo. Ne visus įtikino ir valdžios argumentas, jog dėl karštų orų laistomas žvyrkelis. „Čia žvyrkelio nėra, tik veja ir pušelės“, – 15min dėstė šančiškė.

15min kalbinta moteris pabrėžė, kad žvyrkelio minėtoje vietoje nėra. Anot jos, retkarčiais pravažiuodavo automobilis, tačiau kelio nebuvo, tik žalia veja, kurioje prisodinta pušų.

„Penktadienį čia vaikštinėjo V.Matijošaitis, o šiandien atvažiavo sunkvežimiai ir barsto druskos mišinį, kuris sutvirtins pagrindą. Ant jo, greičiausiai, užpils žvyrą ir padarys žvyrkelį, kad vėliau galėtų sakyti, jog čia buvo kelias“, – savo versiją pateikė moteris.

15min skaitytojo nuotr./Sunkiasvorė technika Žemuosiuose Šančiuose
15min skaitytojo nuotr./Sunkiasvorė technika Žemuosiuose Šančiuose

Anot pašnekovės, bendruomenei sugužėjus į paupį, darbus vykdę darbuotojai pasišalino. Sunerimusių šančiškių žinutės pasklido ir socialiniame tinkle. Vieni stebėjosi, kodėl druskos tirpalas pilamas ant žalios vejos, kiti nerimavo, kad valdininkai jau ruošiasi pakrantės rekonstrukcijai, kurioje numatyta dviejų eismo juostų gatvė ir pliažas.

įsivyravus karštiems ir sausiems orams, įmonė skiria ypatingą dėmesį Kauno miesto teritorijoje esančių asfaltuotų gatvių ir žvyruotų kelių laistymui.

15min situaciją pakomentavo UAB „Kauno švaros“ atstovas Jonas Tumpa. Pasak jo, įsivyravus karštiems ir sausiems orams, įmonė skiria ypatingą dėmesį Kauno miesto teritorijoje esančių asfaltuotų gatvių ir žvyruotų kelių laistymui.

„Ant asfaltuotų gatvių per parą išpilame apie 50 kub. m vandens, o ant žvyruotų kelių paviršiaus – apie 10 kub. m kalcio chlorido (druskos) tirpalo“, – atskleidė jis.

Pašnekovas paaiškino, kad druskos tirpalas padeda palaikyti ir „suriša“ drėgmę, todėl sumažėja transporto sukeliamų dulkių kiekis.

D.Petrulio nuotr./Sujudimas Žemuosiuose Šančiuose – į pakrantę atvyko sunkiasvorė technika
D.Petrulio nuotr./Sujudimas Žemuosiuose Šančiuose – į pakrantę atvyko sunkiasvorė technika

„Žemuosiuose Šančiuose, o tiksliau – Nemuno krantinėje, UAB „Kauno švara“ darbuotojai atliko žvyruotų kelių laistymo darbus. Šie darbai buvo atlikti Kauno miesto savivaldybės užsakymu“, – 15min sakė J.Tumpa.

„Kauno švaros“ atstovas priminė, kad miesto važiuojamoji dalis laistoma nuo balandžio 18 d., vyraujant karštiems orams darbai vykdomi ir naktimis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min