TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Žilvinas Astrauskas ir Virginija Kazlauskienė išbraukti iš advokatų sąrašų

Plunksna ir akiniai
123rf.com / Advokatų taryba laikinai iš advokatų sąrašų išbraukė du advokatus
Šaltinis: 15min
0
A A

Advokatų taryba priėmė sprendimą laikinai iš advokatų tarpo pašalinti advokatus Žilviną Astrauską ir Virginiją Kazlauskienę – kaip skelbta žiniasklaidoje, jie Kauno apygardos teismo 2014 m. gegužės 26 d. nuosprendžiu buvo pripažinti piktnaudžiavę tarnyba. Nusikaltimus laikinai iš sąrašų pašalinti advokatai padarė dar nebūdami Lietuvos advokatūros nariais.

„Advokatas yra svarbi teisingumo sistemos dalis, todėl turime leisti kolegoms netrukdomai ir teisinėmis priemonėmis išsispręsti savo problemas, ir tik susitvarkius imtis klientų atstovavimo ir gynimo“, – sako Advokatų tarybos pirmininkas Ignas Vėgėlė.

Advokatūros įstatymas numato, kad advokatas Lietuvos advokatūros sprendimu gali būti laikinai išbrauktas iš Lietuvos praktikuojančių advokatų sąrašo, jei jis yra įtariamas ar kaltinamas nusikalstamos veikos padarymu. Šiais atvejais advokatas yra išbraukiamas iš Lietuvos praktikuojančių advokatų sąrašo, kol išnyks šio išbraukimo pagrindą sudariusios aplinkybės.

Kiekvienas toks atvejis individualiai nagrinėjamas Advokatų taryboje, į posėdį kviečiant svarstomus išbraukti asmenis.

Advokatų tarybos sprendimas laikinai išbraukti advokatus iš praktikuojančių advokatų sąrašo gali būti skundžiamas teismui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min