Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugsėjo 15d. 14:51

Žirmūnų bendruomenė šventėje telks kaimynus

Gyvenamieji namai Žirmūnų rajone
Sauliaus Žiūros / BFL nuotr. / Gyvenamieji namai Žirmūnų rajone

Rugsėjo 18 d., šeštadienį, nuo 10 val. Žirmūnų seniūnija ir Žirmūnų bendruomenė savo gyventojus, aktyvius vilniečius ir miesto svečius kviečia į Žirmūnų slėnyje šalia Valakupių tilto vyksiančią šventę „Bendruomenės tiltai“.

Šventės tikslas – padėti rajono gyventojams susipažinti, pabendrauti ir susidraugauti. „Bendruomenės tiltų“ iniciatoriai teigia, kad dingo bendrumo ir visuomeniškumo jausmai: kaimynai nebepažįsta kaimynų, žmonės gyvena užsidarę, neretai pamiršdami seną lietuvišką paprotį pasveikinti sutiktą kaimyną ir palinkėti jam geros dienos.

„Tik būdami kartu kaimynai gali nuspręsti, kaip gyventi ir tvarkytis savo namuose, kiemuose, aikštėse, parkuose ir skveruose, aptarti rajono vystymosi perspektyvas, – įsitikinę Žirmūnų bendruomenės pirmininkas Petras Demšė ir Žirmūnų seniūnė Ona Suncovienė.

Šventė prasidės Šv. Mišiomis už Žirmūnų bendruomenės gyventojus ir mirusiuosius Šv. Rapolo bažnyčioje, kur bus pašventinta ir Žirmūnų bendruomenės vėliava. Vėliau nuo senųjų Vilniaus koncertų ir sporto rūmų Žirmūnų link pajudės šventinė dviratininkų ir senų automobilių kolona.

Žirmūniečius ir svečius linksmins Žirmūnų meno kolektyvai, liaudies muzikos kapelos, folkloriniai ansambliai. Šventėje koncertuos „Volungė“, „Linksmuoliai“, „Vilniaus gija“, G.Petkevičaitės-Bitės mokymo centro ansamblis, graikų šokio „sirtakio“ žingsnių mokys Graikų bendruomenės ansamblis, vaidins Vilniaus Senjorų teatro aktoriai. Trakų pilies brolijos „Viduramžių pasiuntiniai“ demonstruos šokius ir teatralizuotas kovų scenas, veiks ūkininkų ir „blusų“ turgūs. Specialias pramogas organizatoriai žada ir vaikams.

Renginyje dalyvaus Žirmūnų gyventojai – legendiniai aktoriai: Vytautas Tomkus, Elvyra Žebertavičiūtė, Aldona Vederaitė.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min