Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 22d. 21:02

Žiūrėkite video: keltu iš Kylio į Klaipėdą parplaukę vyrai šaiposi, kad parvežė „koroną“

Valdžios pareigūnai ir medikai kasdien akcentuoja, kad šalį sustingdžiusio koronaviruso plitimą galima bus sustabdyti tik tuomet, kai žmonės laikysis karantino tvarkos ir saviizoliacijos. Tačiau policija kasdien gauna šimtus pranešimų, kad nesulaikoma karantino arba saviizoliacijos, kurioje turėtų būti iš užsienio grįžę asmenys. 15min gavo vaizdo įrašą, kuriame matyti, kad dalis į Lietuvą grįžtančių asmenų koronavirusą suvokia ne kaip vis augančią grėsmę, o kaip juokų vertą dalyką.

Šiame vaizdo įraše, kuris buvo tiesiogiai transliuojamas feisbuke, užfiksuoti keltu į Lietuvą sugrįžę lietuviai. Pastarosiomis dienomis keltais į Lietuvą grįžo šimtai žmonių. Įrašą filmavęs vyras praneša, kad keltas į Klaipėdą parplaukė iš Vokietijos Kylio uosto, ir fiksuoja, kaip tikrinami bei išleidžiami keleiviai.

Telefonu filmuojantys vyrai linksminasi ir šaiposi iš tikrinamų bendrakeleivių. Kamera rodo vieną iš savo kompanijos, kuris atrodo neblaivus, užsidėjęs kaukę ant kaktos ir demonstratyviai kosti, nuolat laidomos replikos, kad jis tikrai užsikrėtęs. Vyrams kalbant nuolat skamba keiksmai, jie šaiposi iš patikros kelte. Vyrai juokiasi, kad į Klaipėdą parvežė „koroną“, nors vienas tikina, kad iš karto važiuos namo.

Policija pranešė iš viso per šią savaitę sulaukusi beveik 1,8 tūkst. pranešimų dėl karantino ir saviizoliacijos pažeidimų. Sekmadienį jų buvo 50, pirmadienį – 135, antradienį – 255, trečiadienį – 350, ketvirtadienį – 395, o penktadienį – 302.

Komentarai: 85

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min