Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žmonių gerumas virs gerais darbais: Svazilando vaikus pasieks 150 000 valgio porcijų

UNICEF vaikai
UNICEF nuotr. / UNICEF vaikai
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
1
A A

Šeštąją UNICEF gerumo misiją Afrikoje, Svazilande, vainikavo UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“. Tradiciniu tapusio šou metu visi aukojantys prisidėjo ne tik prie kilnaus tikslo ir kartu Svazilando vaikams surinko 51 213 eurų, bet ir dalyvavo tradicinėje loterijoje. Šiais metais kelionę į Kanarų salas dviems laimėjo devyniolikmetis Modestas Skrebė iš Panevėžio.

Skurdžios šalies mažiesiems šios aukos – gyvybiškai svarbios. Sausros alinamoje Afrikos valstybėje tūkstančiai vaikų auga be tėvų, o gausios šeimos turi išgyventi vos už 20 eurų per mėnesį.

Už 6-ojo UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ metu sulauktas geros valios žmonių aukas organizacija galės nupirkti reikalingiausių maisto produktų ir paruošti daugiau nei 150 000 porcijų valgio nuolatinį alkį kenčiantiems vaikams.

Kelionės laimėtojas Modestas sako, kad aukoti paskatino bendražmogiški dalykai: „Labiau išsivysčiusios, turtingesnės Europos šalys turi padėti skurdžiau gyvenantiems. Atrodo paprastas dalykas, bet labai svarbus“.

Laimėtojas taip pat pasakojo, kad savo ateitį sieja su studijoms Lietuvoje, informacinių technologijų sektoriuje, o didesnė sėkmė loterijose jam iki šiol dar nebuvo nusišypsojusi.

Savaitės trukmės kelionę dviems asmenims į vieną iš Kanarų salų – Fuerteventura – Modestui dovanojusio kelionių operatoriaus „Tez Tour“ atstovė Inga Aukštuolytė sakė, kad prisidėti prie UNICEF misijos jau tapo tradicija.

„Jau ne pirmi metai, kai per UNICEF akciją aukoti skatiname įsteigdami prizą. Tikime žmonių geranoriškumu ir dosnumu, bet jei kažkam reikia papildomo motyvo išsiųsti žinutę, kuri išgelbės vaikų gyvybes, – mes jį suteikiame. Džiaugiamės, kad prizas atiteko jaunam žmogui, kuris neabejingas pasaulio problemoms“, – sakė „Tez Tour“ viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė.

Gerų žodžių visiems, prisidėjusiems prie kilnaus tikslo, negailėjo ir didžiausios pasaulyje vaikų teises atstovaujančios organizacijos UNICEF Lietuvoje vadovė Jovita Majauskaitė-Staniulėnė.

„Esame sujaudinti žmonių dosnumo ir gerų širdžių. Norisi tarti ačiū visiems aukojusiems, visiems, kurie neabejingi pasaulio vaikams. Džiaugiamės, kad pavyko sukurti įspūdingą ir jaukų vakarą, pirmiesiems prisijungti prie pasaulinės kampanijos #IMAGINE ir sulaukti tokio didelio palaikymo“, – sakė ji.

Šių metų UNICEF paramos vakaro naujovė – visi norintieji galėjo tapti nuolatiniais UNICEF globėjais. „Visi buvo kviečiami tapti pasaulio tėvais. Telefonu išsiuntę trumpąją žinutę jie ne tik vienkartine 3 eurų auka parėmė UNICEF veiklą, bet ir tapo nuolatiniais UNICEF globėjais, kas mėnesį prisidedančiais prie gerų darbų visame pasaulyje“, – pasakojo J.Majauskaitė-Stanulienė.

Pasak jos, Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje nuolatinės paramos sistema veikia vienodai: kiekvienas paaukojęs iš karto gauna trumpąją žinutę, informuojančią, jog gavėjas papildė nuolatinių rėmėjų gretas. Norintys paramą nutraukti, gali tai bet kada padaryti pagal žinutėje pateiktą informaciją.

UNICEF globėjais ir ambasadoriais pasaulyje yra tapę daugybė žinomų žmonių, sporto, muzikos, politikos ir kultūros veidų. „Visas pasaulis vienijasi tam, kad jame neliktų kenčiančių vaikų, o kiekvieno jų žvilgsnio neslėgtų nepriteklius ir sunkumai. Mums išties didelė garbė, kad Lietuvoje UNICEF misiją „Už kiekvieną vaiką“ globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė“, – džiaugiasi J.Majauskaitė-Staniulėnė.

Kasmetinio grandiozinio UNICEF šou metu visa Lietuva išvydo ne tik jautrius pasirodymus, bet ir dar niekur nerodytas Svazilando vaikų istorijas, kurias pasakojo misijos ambasadoriai – kunigas Ričardas Doveika, žymus keliautojas ir žurnalistas Vytaras Radzevičius ir UNICEF Geros valios ambasadorė Virginija Kochanskytė.

Prisijungti prie aukojančių ir tapti pasaulio tėvais galite nuolat.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 UNICEF
Parašykite atsiliepimą apie 15min