Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 23d. 17:04 , Atnaujinta: 2019 rugpjūčio 23d. 17:30

ŽŪM patalpų Kaune nuomos sutarties pasirašymas atidedamas iki rugsėjo 10 dienos

Žemės ūkio ministerija
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Žemės ūkio ministerija

Sutarties dėl Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) patalpų Kaune nuomos pasirašymas atidedamas neribotam laikui, rašo portalas vz.lt. Anksčiau planuota ją pasirašyti iki kito pirmadienio. Pasak naujojo žemės ūkio ministro Andriaus Palionio, sutartį turėtų pasirašyti ministerijos kancleris, o jo kol kas nėra ir neaišku, kada bus paskirtas. Tačiau „Bei Capital“ vadovas 15min informavo, kad sutartį A.Palionis kviečia pasirašyti rugsėjo 10 dieną.

Patalpų nuomos konkursą laimėjusi Arūno Martinkevičiaus koncerno SBA netiesiogiai valdoma bendrovė „Bei Capital“ sako besijaučianti situacijos įkaite ir sutarties pasirašymo linkusi laukti dar savaitę.

BNS primena, jog ministerija sutartį su laimėtoju žadėjo pasirašyti iki rugpjūčio 26 dienos. Apie tai rašė ir 15min.

„Bei Capital“ vadovas Lionginas Šepetys 15min informavo, kad ŽŪM įmonę pakvietė pasirašyti sutartį rugsėjo 10 dieną.

„Laiške sakinys labai aiškus: „kviečiame sutartį pasirašyti 2019 metų rugsėjo 10 dieną“ ir parašas naujojo ministro, Andriaus Palionio. Bet tai nebe nukėlimas, o kvietimas. Reiškiasi, naujasis ministras pakeitė nuomonę, kuo mes labai džiaugiamės. Dabar jau turime pakankamai užtęstą procesą, o įsikėlimo ministerijos data nenukelta, tuomet nuo pirmadienio turiu pradėti pasiruošiamuosius darbus. Jeigu naujasis ministras patvirtino, pradedu statybinius darbus. Jeigu jis pasirašė, tikiu, kad ir sutartis bus pasirašyta, jo parašas labai gražiai, aiškiai pasirašytas“, – 15min penktadienio pavakarę informavo L.Šepetys.

Už 4,2 tūkst. kv. metrų ploto patalpas su 280 darbo vietų K.Donelaičio gatvėje ministerija per mėnesį mokėtų 81,2 tūkst. eurų (su PVM), o per penkerius metus – 4,9 mln. eurų.

A.Palionis yra sakęs, jog nepritaria ministerijos perkėlimui į Kauną.

Perkraustymu yra suabejojęs ir prezidentas Gitanas Nausėda, tam nepritaria ūkininkų organizacijos, kai kurie Seimo nariai.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:11
02:11
01:08
Parašykite atsiliepimą apie 15min