Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žuvininkystės departamento nori Klaipėdoje

Klaipėdiečiai norėtų, kad Žuvininkystės departamentas įsikurtų uostamiestyje – arčiau žvejų ir jų problemų.
Egidijaus Jankausko, dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Klaipėdiečiai norėtų, kad Žuvininkystės departamentas įsikurtų uostamiestyje – arčiau žvejų ir jų problemų.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Klaipėdos politikai Žuvininkystės departamentą sieks iš sostinės iškeldinti į pajūrį.

Miesto tarybos posėdyje dar bus svarstomas klausimas dėl kreipimosi į žemės ūkio ministrą ir galimybės perkelti departamentą į uostamiestį. Tokį klausimą iškėlę Jūrinių ir vidaus vandenų reikalų komisijos nariai tikina, kad toks žingsnis būtų logiškiausias. „Būtų gerai, kad departamentas persikeltų arčiau žvejų, arčiau vandens bei visų problemų“, – tikino komisijai vadovaujantis Benediktas Petrauskas.

Šiuo metu žvejai yra privesti įvairias problemas tvarkytis sostinėje. Jų patirtas išlaidas kelionėms galėtų atpirkti sprendimas perkelti visą departamentą į Klaipėdą. „Turto fonde – visas sąrašas pastatų, kuriuos būtų galima perduoti departamentui. Gal jis kuriame ir įsikurtų“, – „15min“ sakė B.Petrauskas.

Anot jo, iki šiol Žemės ūkio ministerija tokį siūlymą vertino palankiai, tačiau kaip sunkmečiu pavyks įgyvendinti šį sumanymą – nežinia. Pasak B.Petrausko, būtų galima ir palaukti, jei tik būtų priimtas sprendimas iškeldinti visą įstaigą iš Vilniaus.

Siūlymas iškraustyti visą departamentą į Klaipėdą motyvuojamas tuo, kad didžioji dalis žuvininkystės pramonės vystoma Klaipėdos regione. „Tikriausiai tuomet, kai departamentas buvo steigiamas, siekta visas įstaigas suburti apie ministeriją. Galbūt motyvas buvo ir toks, kad turime ne tik jūrą, bet ežerų“, – Žuvininkystės departamento įsteigimo Vilniuje priežastis svarstė pašnekovas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min