Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 17d. 14:43

Žvėryne „lijo“ akmenimis: niekas nieko nematė, bet praėjimas link Neries buvo jais užverstas

Akmenys Žvėryne
Žvėryno bendruomenės nuotr. / Akmenys Žvėryne
Didžiuliai akmenys ant neseniai sutvarkyto praėjimo iš Birutės ir Liubarto gatvių Vilniaus Žvėryne atsirado lyg iš niekur. Kaip sako Vilniaus savivaldybės atstovas, vietos gyventojus apklausę Viešosios tvarkos skyriaus specialistai nieko nesužinojo, tad tvarkytis teko savivaldybės įmonei.

„Štai kaip kažkam trukdo ką tik atlaisvintas praėjimas iš Birutės/Liubarto g. į paupio taką – nepatingėjo išversti sunkvežimį akmenų...“ – tokiu įrašu ketvirtadienį pasidalijo Žvėryno bendruomenė feisbuke, pridėdama dvi nuotraukas, kuriose puikiai matosi didžiuliai akmenys ant tako.

Po įrašu atsirado komentarų, kad įtarimų kelia tie, kuriems šis praėjimas esą galįs trukdyti – aplinkiniai gyventojai. Bendruomenė savo ruožtu pridėjo, kad net pranešti Vilniaus savivaldybei nereikėję.

„Pati seniūnija ir savivaldybė rūpinosi tos užvaldytos valstybinės žemės atlaisvinimu, todėl nieko pranešinėti nereikėjo. Įvykį užregistravo Viešosios tvarkos pareigūnai, akmenų atsiradimo aplinkybės aiškinamos. O akmenis šįryt išvežė „Grinda“, – rašė bendruomenės atstovai.

Vilniaus savivaldybės Infrastruktūros skyriaus vyresnysis patarėjas Arūnas Visockas, paklaustas apie situaciją, nelinksmai pajuokavo: „Turbūt prilijo per naktį akmenimis. Buvo sutvarkytas tas pravažiavimas, nukastos neaišku kieno vos ne toje pačioje vietoje suverstos žemių krūvos, padarytas pėstiesiems geresnis praėjimas, o po kelių naktų atsirado tie akmenys.“

Bent kol kas nėra žinoma, kas galėjo tokią krūvą akmenų čia atvežti. „Viešoji tvarka buvo nuvažiavusi į vietą, apklausė gyventojus, niekas, kaip sakė, nieko nežino, tai mūsų įmonė buvo įpareigota juos patraukti – jie jau yra išvežti. Kai niekas nemato, gal tikrai akmenimis lyja“, – kalbėjo A.Visockas.

15min nuotr./Akmenys Žvėryne
15min nuotr./Akmenys Žvėryne

Anot savivaldybės atstovo, ši teritorija prieš kelerius metus buvo neteisėtai užtverta ir praėjimas apribotas, todėl gyventojai buvo informuoti, kad privalo atlaisvinti valstybinę žemę. Tai padaryta, bet tuomet iš kažkur, kaip sako A.Visockas, atsirado žemių krūva.

„Miestas tą žemių krūvą sutvarkė, padarė, kad būtų praėjimas pėstiesiems. O dabar atsirado akmenų krūva“, – sakė A.Visockas.

15min nuotr./Takas iki jį sutvarkant
15min nuotr./Takas iki jį sutvarkant

Deja, bet tolesnio tyrimo dėl šio įvykio nenumatoma – aplinkiniai gyventojai apklausti, Viešosios tvarkos skyrius nieko neišsiaiškino.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min