Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 25d. 12:18

„Lietuvos tūkstantmečio žvaigždė“ apdovanojo Lietuvos prezidentą

„Lietuvos tūkstantmečio žvaigždė“ įteikta Lietuvos prezidentui Valdui Adamkui.
URM nuotr. / „Lietuvos tūkstantmečio žvaigždė“ įteikta Lietuvos prezidentui Valdui Adamkui.

Lietuvos užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas birželio 25 dieną už nuopelnus Lietuvos diplomatijai Lietuvos užsienio reikalų ministerijos garbės ženklu „Lietuvos tūkstantmečio žvaigždė“ apdovanojo Lietuvos prezidentą Valdą Adamkų, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Diplomatinės tarnybos vardu ministras padėkojo Prezidentui V.Adamkui už puikias diplomatijos pamokas ir lyderystę, išmintį ir kantrybę, viziją ir bendrą darbą Lietuvos labui.

„Lietuvos diplomatinė tarnyba iš Jūsų sėmėsi vakarietiškos patirties, stulbinančios energijos ir optimizmo, tolerancijos ir supratimo. Nesuklysiu pasakęs, kad tik Jūsų tikėjimo ir atsidavimo Lietuvai dėka mūsų diplomatinė tarnyba susidorojo su daugybe atrodžiusių neįveikiamais sunkumų ir tokiu būdu brendo ir stiprėjo, – sakė užsienio reikalų ministras teikdamas apdovanojimą. – Jūs išmokėte diplomatinę tarnybą sunkiausiomis akimirkomis remtis principais ir vertybėmis“.

Lietuvos vardo tūkstantmečio proga Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklas „Lietuvos tūkstantmečio žvaigždė“ įsteigtas 2007 metais Lietuvos valstybei ir jos užsienio politikai nusipelniusiems asmenims pagerbti.

Garbės ženklu „Lietuvos tūkstantmečio žvaigždė“  yra apdovanojami Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiai už ypatingus nuopelnus garsinant Lietuvos vardą, puoselėjant ir plėtojant tarpvalstybinius santykius, taip pat už ypatingus nuopelnus valstybės tarnyboje.

Šiandien už svarų indėlį į Lietuvos užsienio politiką „Lietuvos tūkstantmečio žvaigžde“ apdovanotas ir buvęs užsienio reikalų ministras Algirdas Saudargas.

Iš viso yra įteikti 102 „Lietuvos tūkstantmečio žvaigždės“ apdovanojimai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min