Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 3d. 12:51

Išrink „Metų koncertą 2009“! (apklausa)

Antradienio vakarą Vilniuje vyko „Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtojo, Norvegijos atstovo Alexanderio Rybako koncertas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Antradienio vakarą Vilniuje vyko „Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtojo, Norvegijos atstovo Alexanderio Rybako koncertas.
Dienraštis „15min“ ir portalas 15min.lt tęsia „Metų rinkimus“. Jų metu stengiamės priminti svarbiausius ar kontroversiškiausius metų įvykius. Šį kartą prisiminkime šiemet Lietuvoje įvykusius didžiausio populiarumo ir klausytojų antplūdžio sulaukusius koncertus. Nepaisant sunkmečio, šalyje netrūko išties įspūdingų renginių, Lietuvoje koncertavo ir pasaulinio garso žvaigždės.
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Koncerto akimirkos
SEL Koncerto akimirkos

„Eurovizijos“ laimėtojas, jaunų merginų širdis dainomis ir šelmiška šypsena užkariavęs iš Baltarusijos kilęs norvegas Aleksanderis Rybakas lankėsi ir Lietuvoje. Tačiau didelio žiūrovų antplūdžio šis koncertas nesulaukė – Aleksanderį pasitiko pustuštė salė klykiančių merginų. Nepaisant to A.Rybakas nuoširdžiai bendravo su publika, o vieną merginą apdovanojo gėlėmis ir pliušiniais žaislais.

Egidijus Dragūnas nelabai žinojo, kurį SEL gimtadienį švenčia – aštuonioliktą ar septynioliktą – ne tai buvo svarbiausia šokių muzikos grupės lyderiui. Egis siekė sukurti įspūdingą koncertą, sugroti jau seniai negirdėtų kūrinių... Sel lyderiui buvo visai nesvarbu, kad bilietai į šį koncertą buvo brangūs – ištikimiausi fanai vis vien šio reginio nepraleido. O vaizdų išties buvo – ką jau bekalbėti apie nuogų merginų glamones scenoje...

Martyno Siruso/15min nuotr./Anastacia koncertas Vilniuje
Martyno Siruso/15min nuotr./Anastacia koncertas Vilniuje

Į savo koncertą amerikietė Anastacia gerbėjus iš Lietuvos sukvietė rugsėjį. Atlikėja žiūrovus vargino ilgomis kalbomis ir juokeliais, gyrėsi žinanti ir tradicinį lietuvišką patiekalą – cepelinus. Krūties vėžį nugalėjusi moteris scenoje nekūrė ypatingo šou – tiesiog „švariai“ atliko muzikinius kūrinius, o antrojoje koncerto dalyje ir truputį apsinuogino.

Keturiasdešimtmetį šiemet atšventusi Arina Borunova įrodė, kad dar užtektinai turi parako vadintis Lietuvos bliuzo karaliene. Trijų valandų trukmės Arinos dvidešimtmečio scenoje proga surengtame koncerte balsingoji dainininkė atliko seniai ir ne taip seniai girdėtus kūrinius, prisikvietė būrį draugų – garsių dainininkų ir gitaristų, o Marijoną Mikutavičių net įspraudė į moterišką suknelę!

Lyriškasis Jamesas Bluntas, Lietuvoje apsilankęs vasario mėnesį, įrodė, kad jo dainos – ne tik verkšlenimai. Muzikantas sukūrė puikų koncertą, kurio klausė sausakimša salė. J.Bluntas koncertavo dviejose scenose, viena iš jų – arenos viduryje, leidusi žiūrovams savo dievukui paspausti ranką. Nors dainininko gerbėjų susirinko daug, tačiau jie nelabai ryžtingai prašė bisų ir ne itin aktyviai prašė atlikėją sugrįžti į sceną.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Jameso Blunto koncertas Vilniuje, „Siemens“ arenoje. 2009-02-17
Jameso Blunto koncertas

Scenos primadona Nelly Paltinienė trims mėnesiams iš Vokietijos buvo grįžusi į Lietuvą. Čia ją atginė ypatinga proga – kūrybos vakaras „Mylėki ir lauk“ , skirtas Nelly ir Arvydo Paltinų kūrybinio sugrįžimo į Lietuvą 20-mečiui bei ansamblio „Kopų balsai“ 50-mečiui. Buvo atšvęstas ir rekordas: šiemet Nelly buvo įrašyta į Lietuvos rekordų knygos Meno skyrių kaip daugiausiai metų dainuojanti solistė – net nuo 1951-ųjų. 

Grandiozinį trečiąjį gimtadienį spalio mėnesį paminėjo Lietuvoje transliuotas MTV kanalas: prisikvietė daugiau nei tuziną muzikos žvaigždžių (Jurgą, Happyendless“, „G&G Sindikatą“, „Empti“, „Sel“, „Skamp“ ir kitus), trankiai grojo iki pat paryčių. Tada niekas net neįtarė, kad muzikantai koncertuoja muzikos kanalo laidotuvių išvakarėse. Dar pavasarį Baltijos šalių MTV buvo sujungti į vieną kanalą, tačiau tai neapsaugojo nuo bankroto – MTV transliacija Lietuvoje sustabdyta neribotam laikui...

Daugiau metų rinkimų galite rasti čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min