-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Išrink metų mamą! (apklausa)

Dienraštis „15min“ ir naujienų portalas 15min.lt baigiantis metams skaitytojams primena svarbiausius metų akcentus ir kviečia išrinkti „Metų įvykį“ daugiau nei trisdešimtyje kategorijų. Šį kartą renkame „Metų mamą“.
Svetlana Griaznova
Svetlana Griaznova / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Temos: 2 Rinkimai Mama

2009-aisiais žinomos Lietuvos moterys sulaukė ne vieno gandro, kurie dosniai jas apdalijo gražuolėmis dukromis ir sūnumis ąžuolais.

Net dvigubo džiaugsmo liepos mėnesį sulaukė Lietuvos supermodelis Svetlana Griaznova. Niujorke šiuo metu gyvenanti moteris pagimdė du brolius savo pirmagimei dukrai Alessandrai – Salvatore bei Nicholo. Sužinojusi, kad laukiasi dvynukų, manekenė savo vyro, garsaus Niujorko mediko Angelo Acquistos iš karto paprašė profesionalios, medicinos mokslus baigusios auklės, kuri dabar daugiavaikei mamai visą parą gelbsti prižiūrint sūnus. Tuo tarpu dar trejų metų neturinčia dukra nuo gimimo padeda rūpintis kita auklė, todėl Svetlana, net ir turėdama didelę šeimą, randa laiko ir sau.

Žurnalistė ir ekologiško gyvenimo būdo propaguotoja Liepa Rimkevičienė (buvusi Kiauleikytė) kovo 21 dieną pagimdė antrąjį sūnų Vėją Vytautą. Jauna moteris, jau auginanti pirmagimį Rojų, atsidavė ekologinei motinystei. Atsisakiusi neekologiškų sauskelnių, sintetinių maisto mišinių ir žaislų, L.Rimkevičienė tiek pirmąjį, tiek antrąjį sūnų stengiasi kuo ilgiau maitinti savo pienu ir auginti kaip galima natūraliau.

TV3 nuotr./Gintarė Latvėnaitė
Gintarė Latvėnaitė

Antro sūnaus rugpjūčio 3 dieną susilaukė ir aktorė Gintarė Latvėnaitė. Tėtis Ramūnas Cicėnas ir trejų metų brolis Kristupas labai laukė trečio vyro jų šeimoje. Aktorė iki pat gimdymo lankėsi įvairiuose kino renginiuose ir filmavosi seriale „Moterys meluoja geriau“, kur vaidino taip pat besilaukiančią Jūratę. Žadama, kad po kurio laiko moteris seriale filmuosis kartu su savo kūdikiu, taip pratęsdama savo herojės gyvenimo liniją.

Beveik iki paskutinės nėštumo dienos viešumoje rodėsi bei koncertavo ir Erica Jennings, kuri lapkričio 15 dieną susilaukė antrojo sūnaus. Moteris su vyru Jurgiu Didžiuliu jau beveik dvejus metus augina pirmąjį sūnų Praną Emilijų. Nors gydytojai Ericai buvo leidę koncertuoti iki rugsėjo, moteris gerai jautėsi ir ant scenos lipo net paskutinėmis nėštumo dienomis. Dainininkė tikino, kad, nepaisant meilės kūrybai, jai svarbiausia būti mama. Ji džiaugėsi, kad su vyru gali skirti daugiau dėmesio vaikams nei kitos poros, todėl jauniesiems tėvams auklės kol kas nereikalingos.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Garsios mamos, padedamos lėlininkės E.Kvintienės, savo vaikams sukūrė medvilninius zuikius ir paršelius.
Eglė Jackaitė

Metų pradžioje antrojo sūnaus susilaukė ir aktorė Eglė Jackaitė. Moteriai šie metai – nelengvi. Nepaisant džiaugsmo dėl į šį pasaulį atėjusio sūnaus, E.Jackaitei teko patirti mylimojo išdavystę. Vaiko tėvas Karolis Malinauskas netrukus po gimdymo paliko aktorę, kuri dabar vaikelį augina viena.

Pirmagimės šiais metais susilaukė daugkartinė nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ dalyvė dainininkė Aistė Pilvelytė. Dukrelę atlikėja Klaipėdoje pagimdė rugpjūčio 19 dieną. Sunkus nėštumas ir pirmieji mėnesiai po gimdymo A.Pilvelytę privertė persigalvoti dėl svajonės turėti penkis vaikus. Tačiau iki 30 metų norėjusi tapti mama ir šį planą įvykdžiusi dainininkė be galo džiaugiasi savo mažąja Ugne.

Žurnalistė ir TV3 žinių vedėja Aurelija Razmarataitė taip pat šiais metais sulaukė gandrų, kurie pirmąją pavasario dieną jai atnešė dukrelę. Moteris sugrįžti į darbus neskuba ir visą laiką skiria savo mažylei. Taip pat A.Razmarataitė augina ir du savo vyro Dariaus Žakaičio vaikus iš pirmosios santuokos.

Susipažinkite ir su kitomis metų rinkimų nominacijomis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius