Sportas gyvai

Išrink „Metų talentą 2009“ (apklausa)

2009-ieji jiems buvo kupini pokyčių. Žinomi šalies dainininkai, politikai stebino savo išradingumu, demonstravo drąsą išbandyti tai, kas anksčiau jiems buvo svetima. Dienraštis „15min“ ir portalas 15min.lt kviečia išrinkti metų talentą.
Projekto „Šok su manimi“ akimirka
Projekto „Šok su manimi“ akimirka / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Temos: 1 Talentai

Ingos Valinskienės balsą sunku supainioti su kitos dainininkės ar filmų garsintojos. Tiesa, kai kam netikėta, kad  ji nusprendė jėgas išbandyti dar ir politikoje. Kai kurie ją vadina „barbe devyndarbe“. Televizijos žiūrovai galėjo išvysti jos sugebėjimus ir šokių aikštelėje. Moteris dalyvavo projekte ,„Šok su manimi“ ir užbūrė Jurijų Smoriginą.

Buvusi sportinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ narė Iveta Lukošiūtė moka stebinti. Sušokusi jausmingą rumbą moteris sužavėjo Amerikos televizijos projekto „So You Think You Can Dance“  komisiją ir gavo kvietimą dalyvauti šeštame šokių projekte Las Vegase. Šokėja garsina savo bei Lietuvos vardą pasaulyje.

Merginai iš Balbieriškio, Vaidai Petraškaitei laimėjimų  netrūksta. 2009-aisiais ji iškovojo „Mis laikinoji sostinė“ ir „Mis Lietuva“ titulus. Jos nuomone, sėkmės paslaptis: draugiškumas ir paprastumas.

Iššūkiai – Vido Blekaičio kasdienybė. Lietuvos galiūnas tikina, kad yra kantrus ir ištvermingas. Nepaisydamas kritikos dėl svorio ir nerangumo, vyras dalyvavo televizijos projekte „Šok su manimi“ ir pakankamai sėkmingai sukiojosi ant parketo. Už tokią drąsą ir norą pademonstruoti talentą galiūnas susilaukė daug žiūrovų simpatijų.

Visas metų rinkimų apklausas rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius