Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 26d. 16:59

Išrink metų tėtį! (apklausa)

Kristina Ivančenko ir Giedrius Klimkevičius su sūnumi Mykolu Vėju
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Kristina Ivančenko ir Giedrius Klimkevičius su sūnumi Mykolu Vėju

Dienraštis „15min“ ir naujienų portalas 15min.lt baigiantis metams skaitytojams primena svarbiausius metų akcentus ir kviečia išrinkti „Metų įvykį“ daugiau nei trisdešimtyje kategorijų. Šį kartą renkame „Metų tėtį“.

Šiais metais išmokti ar prisiminti, kaip reikia keisti sauskelnes, buvo priversti (ir tuo tikriausiai be galo džiaugėsi) žinomi Lietuvos vyrai. Kuris jų vertas geriausio tėčio vardo – spręskite jūs.

Balandį vėl jaunu tėveliu tapo grupės BIX lyderis, televizijos prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas. Jo gyvenimo draugė psichologė Kristina Akramaitytė pagimdė dukrelę. Muzikantas pirmoje santuokoje jau užaugino du vaikus – 20-metę dukterį Mildą bei 15-metį sūnų Pijų. Trečioji atžala Samą padarė daugiavaikiu tėvu – sveikiname!

„Scanpix“ nuotr./Eglė ir Juozas Liesiai
Eglė ir Juozas Liesiai

Tačiau kur kas labiau šiuo titulu turi teisę vadintis verslininkas ir festivalio „Be2gether“ organizatorius Giedrius Klimkevičius, kuris vasarį ant rankų paėmė penktąjį sūnų. Nors vyras labai svajojo apie dukrą, penktasis jo ir pirmasis gyvenimo draugės Kristinos Ivančenko vaikas Mykolas Vėjas papildė asmeninės futbolo komandos sudėtį. G.Klimkevičius iš pirmosios santuokos turi du sūnus – Luką ir Giedrių, o su gyvenimo drauge Greta Jansonaite susilaukė dar dviejų – Beno ir Kipro.

Tėčiu šiemet dar kartą tapo ir Juozas Liesis. Jo žmona Eglė Liesienė, vedanti laidą mamytėms, gruodžio 13 dieną pagimdė sūnų. Buvusio grupės „Bavarija“ nario šeimoje jau augo dukra Meilė. J.Liesis sūnaus gimimą drąsiai pavadino Kalėdų stebuklu, to paties linkėdamas ir kitoms Lietuvos šeimoms.

Gegužę tėvystės džiaugsmai aplankė ir scenos princą Rytį Ciciną. Jo gyvenimo draugė Neringa Kavaliauskaitė padovanojo sūnų Adą. Dainininkas per gimdymą ir po jo nesitraukė nuo savo brangiausių šeimos narių, o tik gimusį sūnų pasvėrė pats. Naujai iškeptam tėveliui nebuvo svarbu vaikelio lytis, tačiau berniukui vardą išrinko dar kuris laikas prieš gimdymą.

Viganto Ovadnevo nuotrauka/Viktoras Diawara-Vee  ir Živilė Diavara: vestuvės – be vargonų!
Viktoras Diawara-Vee ir Živilė Diavara

Šiemet rugsėjį vestuves atšventęs grupės „Skamp“ narys Viktoras Diawara–Vee, jau spalio mėnesį į namus parsivežė sūnų. Kartu su žmona – interneto sprendimų kompanijos vadove Živile Viktoras nusprendė pirmagimiui duoti Kipro vardą. Pirmosiomis dienomis V.Diawara tikino, kad dabar gyvena kaip kosmose, tačiau tas kosmosas – labai malonus.

Tėčiu jau gali vadintis ir grupės „Biplan“ lyderis Maksas Melmanas. Jo žmona Eva liepą pagimdė dukrelę, kurią pora nusprendė pavadinti Amelie. Pirmosiomis tėvystės dienomis Maksas neslėpė susijaudinimo ir didelio džiaugsmo. Jis sakė, kad tai toks jausmas, lyg visą gyvenimą maudžiusius ežere vieną kartą įlipi į jūrą.

Susipažinkite ir su kitomis metų rinkimų nominacijomis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

20:37
00:58
00:23

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min