Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Išrink „Metų vestuves 2009“! (apklausa)

Dienraštis „15min“ ir portalas 15min.lt tęsia „Metų rinkimus“. Jų metu stengiamės priminti svarbiausius ar kontroversiškiausius metų įvykius. Šį kartą prisiminkime gausiausiai apkalbėtas, gražiausias ir įspūdingiausiai atšvęstas žymių Lietuvos žmonių vestuves.
Godos Sabutytės ir Rolando Alijevo vestuvių akimirkos
Godos Sabutytės ir Rolando Alijevo vestuvių akimirkos. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Aistės Jasaitytės ir Romano Čeburiako vestuvės
A.Jasaitytė ir R.Čeburiakas

Šokių aikštelėje užgimusi garsios manekenės Aistės Jasaitytės ir šokėjo Romano Čeburiako meilė buvo apvainikuota vestuvėmis, ir ne bet kaip, o pagal pagoniškas tradicijas Europos parke. Surengti  vestuves gamtos apsuptyje idėja kilo netrukus vaikelio susilauksiančiai Aistei.

Sportiškiausia šių metų pora drąsiai galima vadinti penkiakovininkus Andrejų Zadneprovskį ir Laurą Asadauskaitę, susituokusius darganotą lapkričio dieną Vilniaus Šv. Petro ir Povilo bažnyčioje. Septynerius metus kartu sportavę Andrejus ir Laura neišduoda, kada įsižiebė jų jausmai – apie poros draugystę žinojo tik artimiausi draugai, o kolegoms, tarp jų ir Edvinui Krungolcui, tai buvo didelė staigmena.

Alfredo Pliadžio nuotr./A.Zadneprovskis ir L.Asadauskaitė susituokė šv. Petro ir Povilo bažnyčioje
A.Zadneprovskis ir L.Asadauskaitė

Penkiolika metų civilinėje santuokoje su vyru verslininku Gintautu Vyšniausku gyvenusi laidų vedėja Edita Mildažytė nusprendė santykius sutvirtinti dievo akivaizdoje. Gausų būrį bičiulių ir kolegų į „vyšninių vestuvių“ ceremoniją Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje bei į puotą Vilniaus mažajame teatre sukvietę sutuoktiniai buvo pabrėžtinai meilūs vienas kitam: Gintautas Editai padovanojo ikoną, o Edita prieš savo vyrą puolė ant kelių...

Ko gero labiausiai šiemet nuo žiniasklaidos slėptos – grupės „69 danguje“ narės Godos Sabutytės ir krepšininko Rolando Alijevo vestuvės Birštone. Iki paskutinės minutės nekomentavę, ar ketina tuoktis, Goda ir Rolandas net nuo artimiausių draugų slėpė vestuvių vietą ir todėl pridarė nemažai rūpesčių šventės svečiams. Anksčiau su krepšininku Šarūnu Jasikevičiumi draugavusi Goda tekėti už R.Alijevo nusprendė vos po kelių mėnesių draugystės.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Vestuvių akimirka
Ž.Slivinskaitė ir V.Diawara 

Rugsėjo pradžioje žiedus sumainė egzotiškasis muzikos grupės „Skamp“ narys Viktoras Diawara ir jo mylimoji Živilė Slivinskaitė. Šv. Trejybės bažnyčios įėjimą nuo pašalinių saugojo apsauginiai – į šventę pateko tik artimi poros draugai. Muzikanto vestuvėse, kaip ir dera, skambėjo dainos – grupės „Queen“ kūrinys, kurį atliko Mantas Jankavičius. Nuo spalio mėnesio Viktoras ir Živilė rūpinasi pagausėjusios šeimos nariu – sūnumi Kipru.

Birželį Vilniaus Bernardinų bažnyčioje susituokė sporto komentatorius Linas Kunigėlis ir buvusi rankinio žaidėja Kotryna Šniukštaitė. L.Kunigėliui iki vestuvių teko nemažai išgyventi – nelaimingą meilę bei smegenų auglio operaciją. Kotryna Liną pamilo po skyrybų su sporto treneriu, „Žvaigždžių duetų“ dalyviu Jeanu Claude'u Edorhu.

Ginos Kubiliūtės nuotr./Trečiadienio popietę Jurga Šeduikytė ir jos mylimasis Vidas Bareikis jiems svarbioje vietoje Juodkrantėje sumainė aukso žiedus. Tuo pat metu muzikalioji pora sugalvojo pakrikštyti ir savo beveik vienerių metų sūnelį Adą.
J.Šeduikytė su vyru V.Barekiu ir sūneliu Adu 

Rugpjūčio pabaiga buvo ypatinga dainininkei Jurgai Šeduikytei ir jos mylimajam, grupės „Suicide DJs“ nariui Vidui Bareikiui – pora nusprendė susituokti ir pakrikštyti sūnelį Adą. Šiai progai Jurga ir Vidas pasirinko Juodkrantę, kurioje ir susipažino. Po vestuvių sutuoktiniai su draugais laiką leido gamtoje, o vakare šventės svečiams skyrė improvizuotą koncertą.

Vienu gražiausių Lietuvos krepšininkų laikomas Mantas Kalnietis su viengungyste atsisveikino šių metų rugpjūtį. Krepšininkas po pustrečių metų draugystės vedė savo išrinktąją, bendraamžę  Mingailę Butkevičiūtę. Jaunavedžiai susituokė laikinojoje sostinėje – Vytauto bažnyčioje ir Kauno rotušėje.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./M.Kalniečio vestuvės
M.Kalnietis ir M.Butkevičiūtė

Nors „MG Baltic Media“ generalinis direktorius Paulius Kovas ir aktorė Nijolė Narmontaitė rugsėjį atšoko kuklias vestuves, tačiau poros sužadėtuvės nuskambėjo per visą šalį. Šiai progai P.Kovas pasirinko prezidentūroje įvykusias visą pasaulį apkeliavusios jachtos „Ambersail“ sutiktuves, kurių metu su džiugia žinia sužadėtinius pasveikino ir prezidentai Algirdas Brazauskas ir Valdas Adamkus.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Retro stiliaus vestuves pora atšventė Vilniuje
A.Kandelis ir R.Gikytė

Rugpjūčio pabaigoje visas kalbas apie netradicinę seksualinę orientaciją paneigė sportinių šokių čempionas Andrius Kandelis, po metų draugystės į santuokų rūmus atsivedęs savo išrinktąją Redą Gikytę. Poros vestuvėse netrūko Redai artimo retro stiliaus elementų, jaunuosius į ceremoniją atvežė senovinis rusiškas limuzinas „Zim“.

Šią vasarą Vilniaus Šv.Mikalojaus bažnyčioje įvyko imtynininko Mindaugo Mizgaičio ir policijos tyrėjos Renatos Šileikytės vestuvės. Ceremonijoje apsilankė ne tik poros artimieji, bet ir Mindaugo bičiuliai imtynininkai iš užsienio. R.Šileikytė nustebino savo sutuoktinį užsakiusi imtynių kilimą primenantį vestuvių tortą su suknele vilkinčios jaunosios ir jaunikio, vilkinčio imtynininko triko figūrėlėmis.

Susipažinkite ir su kitomis metų rinkimų nominacijomis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius