Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Būsimiems pirmūnams – 400 kuprinių

Ketvirtus metus iš eilės vyksiančios socialinės akcijos „Būk pirmūnas“ vienas iš organizatorių Ramūnas Burokas.
Organizatorių nuotr. / Ketvirtus metus iš eilės vyksiančios socialinės akcijos „Būk pirmūnas“ vienas iš organizatorių Ramūnas Burokas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį 15-oje Lietuvos miestų ir 26-iose prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse startavo socialinė akcija „Būk pirmūnas“. Tris dienas truksianti akcija nustebino gausiu dalyvių skaičiumi, jau pirmą dieną buvo surinkta prekių už daugiau nei 40 tūkst. litų. Prekybos tinkas akcijai padovanojo 400 kuprinių, kurių vertė siekia pusė per visų per pirmąją dieną surinktų lėšų – 20 tūkst. Lt.

Marijampolėje prieš ketverius metus užgimusi socialinė akcija „Būk pirmūnas“, kurios pagrindinis tikslas paremti mokyklinėmis prekėmis sunkiai besiverčiančias šeimas, išaugo į nacionalinį lygmenį. Šiemet akcijos globėju tapo Prezidentas Valdas Adamkus. „Sveikinu su pradėta akcija, džiaugiuosi, kad ne viena vietovė jau yra prisijungusi prieš šios iniciatyvos ir aš tikiuosi, kad surinkta parama jaunajai kartai padės pradėti mokslus ir pastatyti savo gyvenimą ant tvirtų pagrindų. Tai yra pavyzdys, kaip reikia rūpintis ateitimi“, – kalbėjo jo ekscelencija.
 
Ketvirtus metus iš eilės vyksiančios socialinės akcijos „Būk pirmūnas“ vienas iš organizatorių Ramūnas Burokas pažymi, kad šeimos ruošdamos savo atžalas naujiems mokslo metams susiduria su finansiniais sunkumais, ypač tos, kuriose auga daugiau vaikų ir gaunamos pajamos yra nedidelės.
 
Socialinės akcijos „Būk pirmūnas“ metu jaunimo organizacijų savanoriai prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse dalindami akcijos skrajutes, ragina žmones prisidėti prie akcijos bei mokyklinėmis prekėmis paremti vaikus iš sunkiai besiverčiančių šeimų. Visos akcijos metu surinktos mokyklinės prekės, bendradarbiaujant su savivaldybių socialinių reikalų skyriais, seniūnijų socialiniais darbuotojais bei socialinės pagalbos centrais, pas vaikus pateks dar iki Rugsėjo 1-osios dienos. Pasak akcijos organizatorių, per trejus akcijos metus paramos mokyklinėmis prekėmis buvo surinkta už daugiau nei 70 tūkst. litų.
 
„Būk pirmūnas“ palaikome nuo pat pirmosios akcijos vykusios prieš ketverius metus ir visada mielai bendradarbiaujame su jos organizatoriais. Šiemet, gavę informacijos iš akcijos organizatorių, kad vaikams iš sunkiai besiverčiančių šeimų labiausiai trūksta kuprinių, nusprendėme būtent jas ir skirti. Tikimės, kad mūsų visų pastangų dėka daugiau mokinių rugsėjo 1-ąją į mokyklas žygiuos su šypsenomis veiduose“, – teigė  „Maxima“ įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorė Lina Muižienė.

„Mes suprantame, jog valstybė negali visiems skirti paramos, o vaikų, kurie išties nori mokytis ir nori jaustis gerai mokykloje daug. Todėl akcijos metu mes prašome žmonių, kad nupirktų pieštukų, trintukų, sąsiuvinių ir kitų mokyklai skirtų reikmenų. Praeiviams tai tik dėžutė su vandeniniais dažais, o vaikas mokykloje su jais galbūt nupieš savo svajonę ir ją įgyvendins“, – pasakojo R.Burokas.
 
Per visas tris akcijos dienas tikimasi surinkti mokyklinių prekių už 200 tūkst. litų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min