Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 3d. 12:00

„Maxima“ parduotuvėse – saugaus eismo pamokos

MAXIMA parduotuvėje – saugaus eismo pamoka.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / MAXIMA parduotuvėje – saugaus eismo pamoka.

Rugsėjo 1-ąją prekybos tinklas MAXIMA kartu su Vilniaus apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu (Vilniaus aps. VPK) vienoje didžiausių tinklo parduotuvių sostinėje šeimoms surengė žaismingas saugaus eismo pamokėles, kurių tikslas – atkreipti vaikų ir tėvelių dėmesį į jaunųjų eismo dalyvių saugumą kelyje. Saugaus eismo pamokėles planuojama tęsti. Bendradarbiaujant su Lietuvos policijos pareigūnais, policijos bičiulis šuo Amsis rugsėjo mėnesį keliaus po Lietuvą ir didžiausiuose šalies miestuose esančiose MAXIMA parduotuvėse mokys vaikus saugaus elgesio kelyje.

Pirmąją mokslo metų dieną saugumo renginį prekybos tinklas MAXIMA organizavo bendradarbiaudamas su Vilniaus aps. VPK. Vilniaus „Akropolyje“ esančioje MAXIMA parduotuvėje policijos pareigūnai kartu su policijos bičiuliu Amsiumi vaikus ir jų tėvelius pakvietė į saugaus elgesio pamokėles – „Saugus eismas“ ir „Saugi aplinka“. Jų metu šeimos buvo kviečiamos dalyvauti viktorinose ir smagiuose žaidimuose, policijos pareigūnai vaikams suprantama kalba pasakojo, kaip svarbu laikytis Kelių eismo taisyklių, kaip saugiai nukeliauti į mokyklą, priminė svarbiausių kelio ženklų reikšmes, atsakinėjo į tėveliams kylančius klausimus apie vaikų saugumą ne tik kelyje, bet ir mokykloje, interneto erdvėje. Vaikai taip pat dalyvavo piešinių konkurse, dėliojo saugaus eismo dėliones, ant specialiai pagaminto eismo žemėlapio statė kelio ženklus. Visą dieną 34-iose MAXIMA parduotuvėse Lietuvoje buvo rodomi prevenciniai filmukai, kuriuose šuo Amsis pasakoja, kaip saugiai elgtis kelyje.

„Kasmet prasidėjus naujiems mokslo metams į gatves išbėga tūkstančiai vaikų. MAXIMA išskirtinį dėmesį skiria šeimoms, o neabejojame, kad kiekvienoje šeimoje tėveliams labiausiai rūpi jų vaikų saugumas. Bendradarbiaudami su policijos pareigūnais ir organizuodami saugaus eismo pamokėles vaikams ir tėveliams, siekiame šeimoms priminti Kelių eismo taisykles, paskatinti saugiai elgtis kelyje ir dar kartą atkreipti dėmesį, kad už vaikų saugumą esame atsakingi visi. Norime, kad mokslo metai visiems vaikams būtų saugūs ir sėkmingi“, – sako MAXIMA LT, UAB, Įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorė Inga Romanovskienė.

„Apie saugumą gatvėse ir keliuose vaikams reikia kalbėti nuolat, ne tik prasidėjus naujiems mokslo metams. Džiaugiamės, kad tai ne vienkartinė akcija, o saugaus eismo pamokėlių, Vilniaus aps. VPK bendradarbiaujant su MAXIMA, tąsa. Kviečiame visus eismo dalyvius prisijungti ir sudalyvauti jose. Pasitikime rudenį ir naujus mokslo metus saugiai, būkime draugiški ir pakantūs vieni kitiems judriose gatvėse. Kiekvienas galime prisidėti, kad mūsų gatvėse būtų saugu“, – ragina Vilniaus aps. VPK viršininkas Kęstutis Lančinskas.

Saugaus eismo pamokėlės, kurias MAXIMA ir toliau organizuos bendradarbiaudama su Lietuvos policijos pareigūnais, vyks visą rugsėjį. Policijos bičiulis Amsis keliaus po Lietuvą ir šalies miestuose esančiose MAXIMA parduotuvėse mokys vaikus saugaus elgesio kelyje.

Straipsnio_footeris5_naujas
 
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min