Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mokslo ir žinių dieną neįprasta Rūtos Meilutytės distancija

Rūta Meilutytė
organizatorių nuotr. / Rūta Meilutytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugsėjo 1-oji vėl priminė glaudžius Kauno Milikonių vidurinės mokyklos ryšius su sportu. Įspūdžiai pirmokėlio, vedamo už rankos Rūtos Meilutytės, kuri iki išvykstant į Didžiąją Britaniją mokėsi šioje mokykloje, – visam gyvenimui. Čempionei, unikaliai visų aukščiausio rango varžybų aukso medalių laimėtojai, misija palydėti mažuosius į pirmąją klasę teko kaip ,,abiturientei“ (šiemet dvyliktokais tapo jos buvę bendraklasiai).

Pakalbinta Mokslo ir žinių šventės vedėjų, žymi plaukikė atviravo apie vaikystėje patirtą priešmokyklinį nerimą, galimybes suderinti mėgstamą ir privalomą veiklas. „Be abejonės, išsilavinimas labai svarbus žmogaus gyvenime. Kartais kyla keblumų norint suderinti sportą su mokymusi, todėl tenka įdėti daug pastangų, o kartais net atsisakyti laisvalaikio su draugais, kad kompensuotum praleistas pamokas. Tačiau didelis noras ir valia padeda kiekvienam, siekiančiam užsibrėžtų tikslų“, – šypsodamasi teigė R.Meilutytė.

Kartu su Milikonių mokyklos bendruomene pasaulio čempionė rugsėjo 1-osios šventėje klausėsi direktoriaus J.Ryzgelio, Jono Pauliaus II parapijos klebono A.Almino sveikinimo žodžių, pašėlusios Pepės Ilgakojinės išvedžiojimų apie mokyklos vertę, pradedančiųjų mokyklinį kelią minčių. Renginio pabaigoje paleisti balionai nuskraidino ne vieną didelę mažųjų svajonę: būti šauniu virtuvės šefu, valdyti lėktuvą, žaisti NBA ar kitaip garsinti Lietuvą pasaulyje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min