Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių universiteto pirmakursiai pakrikštyti benzino dūmais ir šūviais

Šiaulių universiteto pirmakursių krikštynos
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Šiaulių universiteto pirmakursių krikštynos
Šaltinis: 15min
0
A A

„Fuksų“ krikštynos Šiaulių universitete padarė įspūdį ne tik pirmakursiams, bet jau visko mačiusiems vyresniems studentams bei dėstytojams. Krikštynose su savo plieniniais žirgais dalyvavo baikeriai, o kariai pokšėjo mokomaisiais šoviniais, bei leido spalvotus dūmus.

Šiaulių universiteto fakultetų pirmakursių krikštynos prasidėjo studentų bendrabučių skverelyje. Jie čia buvo surikiuoti pagal fakultetus. Triukšminga eisena nutįso per visą P.Višinskio gatvę. Žygiuojančius pirmakursius sankryžose lydėjo policijos ekipažas.

Pirmoji stotelė – P.Višinskio paminklas. Jam teko atiduoti deramą pagarbą – visi krikštijamieji turėjo atsigulti priešais didį literatūros veikėją, paskatinusį rašyti ir kurti ne vieną Lietuvos moterį.

Įspūdingai atrodė užduotis visiems susikibti už rankų ir keliauti bulvaru, vingiuojant tarp medžių. Saulės berniuko laikrodžio pievą visi turėjo įveikti ridendamiesi.

Alvydo Januševičiaus nuotr./Šiaulių universiteto pirmakursių krikštynos
Alvydo Januševičiaus nuotr./Šiaulių universiteto pirmakursių krikštynos

Šioje vietoje pasireiškė krikštytojų kerštas. Tikriausiai už praėjusių metų nuoskaudas. Po besiridenančiais fuksais buvo kišami žali kiaušiniai. Tyčiojimasis iš „fuksų“ jau senokai tapo atgyvena, tačiau tokių išpuolių vis pasitaiko.

 Po besiridenančiais fuksais buvo kišami žali kiaušiniai.

Prie Talkšos ežero pakrantės vyko svarbiausias veiksmas – susitikimas su fakultetų dekanais ir rektoriumi. Juos atvežė baikerių klubas „Sun city bulls“.

Po keletos specialių užduočių iš Salduvės parko pasigirdo šūviai. Pasirodo, jog tai buvo tariamas teroristas.

Netrukus nuo kalno nusileido sunkvežimis su kariais. Jie taip pat paleido daugybę šūvių. Maištininkas, o gal teroristas, buvo nukautas. Visi pasijuto saugiai, o kariai uždegė signalinę šviesą ir paleido oranžinius dūmus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min