Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 10d. 12:43

Specialistai ragina mokslo metams pradėti ruoštis anksčiau

Pradinukė
123FR nuotr. / Pradinukė

Dauguma didžiųjų Lietuvos miestų moksleivių ir jų tėvelių naujiems mokslo metams pradeda ruoštis likus vos keletui dienų iki rugsėjo 1-osios, rodo šią vasarą atliktas tyrimas. Specialistų teigimu, pradėję anksčiau rūpintis mokyklinėmis prekėmis, jie išvengtų problemų, kurias sukelia skubotas pirkimas.

Birželio 18-30 dienomis buvo apklausta 500 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio gyventojų, turinčių mokyklinio amžiaus vaikų. Paaiškėjo, kad 51,8 proc. respondentų mokyklines prekes savo vaikams pradeda pirkti tik rugpjūčio pabaigoje.

Rugpjūčio pradžioje mokyklines prekes perka 28 proc., liepos mėnesį – 6,2 proc., o birželį – vos 1 proc. apklaustųjų.

„Tyrimo rezultatai tik patvirtina tai, ką mes kasmet matome savo parduotuvėse. Perkant mokyklinius reikmenis reikia išsirinkti tai, kas tinkamiausia ir reikalingiausia vaikui. Svarbu pasirinkti kokybiškas, patvarias prekes, pasitarti su specialistais. Tai ypač svarbu jei jūsų vaikas pradinukas. Tačiau perkant „paskutinę minutę“ tam dažniausiai nebelieka laiko“,- sako biuro ir mokykliniais reikmenimis prekiaujančios bendrovės „Officeday“ rinkodaros vadovė Aušra Kazanavičienė.

Daugiau nei pusė respondentų (51,8 proc.) teigė, kad papildomai mokyklinių prekių jiems reikia pirkti 2–3 kartus per metus. Iš karto visiems metams apsipirkti pavyksta tik 14,2 proc. respondentų.

Pasak „Officeday“ atstovės, tinkamesnis laikas apsipirkti – nelaukiant pačios vasaros pabaigos. Taip išvengiama pirkėjų grūsties, skubos, atsiranda didesnė galimybė rinktis. Prieš pat mokslo metus galima ir nerasti norimo dizaino ar formos svarbiausių mokyklinių pirkinių – kuprinės, plunksninės, dėklo sąsiuviniams.

„Apsipirkti rekomenduojame atsivesti ir būsimą mokinuką, kad jis galėtų dalyvauti renkantis prekes, ypač kuprinę, nes vaikui tai labai svarbu“, – sako A. Kazanavičienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min