Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarptautinei Tolerancijos dienai – moksleivių sukurti himnai

Koncerto akimirka
Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr. / Tolerancijos diena
Šaltinis: 15min
0
A A

1995 m. UNESCO patvirtino Tolerancijos principų deklaraciją, teigiančią, jog „Tolerancija – tai vertybė, kurios dėka vyrauja taika“, o lapkričio 16-oji buvo paskelbta Tarptautine tolerancijos diena.

Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus (VVGŽM) Tolerancijos centras, Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti ir Amerikos centras Vilniuje spalio mėnesio pradžioje paskelbė konkursą Tolerancijos himnui sukurti, kuriame galėjo dalyvauti visų Lietuvos mokyklų 6 – 12 klasių moksleiviai: pavieniai atlikėjai ar mokyklų ansambliai.

Konkurso organizatoriai džiaugiasi, kad kvietimas kūrybai neliko nepastebėtas, ir į Tolerancijos centrą plūstelėjo kelios dešimtys nuoširdžių, prasmingų, aktualius bendravimo, tarpusavio sutarimo ir pagarbos klausimus keliančių dainų įrašų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

Komisija, sudaryta iš konkursą inicijavusių organizacijų atstovų ir žinomų Lietuvos popmuzikos atlikėjų, atrinko 7 finalininkus, kurie pakviesti savo sukurtą himną atlikti gyvai per Tarptautinę tolerancijos dieną, 2012 m. lapkričio mėn. 16 d., VVGŽM Tolerancijos centro salėje.

Finalininkai, atvyksiantys iš Druskininkų, Telšių, Varėnos, Platelių ir Vilniaus mokyklų, varžysis dėl pagrindinio prizo – galimybės įrašyti savo kūrinį profesionalioje studijoje su Lietuvos muzikos pasaulio žvaigžde.

Visi konkurse dalyvavę moksleiviai, kurie nepateko į finalą, bet atvyks į baigiamąjį konkurso etapą Tolerancijos centre, bus apdovanoti simboliniais suvenyrais.

2012 m. lapkričio mėn. 16 d. Tolerancijos centre vyksiančio renginio finale dalyvaus grupės „Skamp“ nariai Erica Jennings ir Viktoras Diawara.

Renginio pradžia – 15 val.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Mokiniai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min