Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ekstremalo nuotykiai su motociklu baigėsi kalėjimu, viešaisiais darbais, teisių ir „Kawasaki 600 cc“ atėmimu

Vaizdas nuo motociklininko šalmo
Youtube.com stop kadras / Vaizdas nuo motociklininko šalmo
Šaltinis: 15min
0
A A

Motociklu „Kawasaki 600 cc“ važiavęs Robertas Markas Owensas buvo nubaustas kalėti už greičio viršijimą. Policijos atstovų teigimu, 48-erių metų ekstremalas per miestą važiavo 150 mylių (apie 240 km/val.) per valandą greičiu ir vaizdo įrašą patalpino į internetinę vaizdo peržiūrų svetainę „YouTube“.

Motociklo šalme integravęs kamerą, R.M.Owenas važinėjosi Didžiosios Britanijos gatvėmis. Pavojų ne tik savo, bet ir kitų gyvybei sukėlęs ekstremalas mieste su savo motociklu skriejo 150 mylių (apie 240 km/val.) per valandą greičiu.

Kai kuriose kelio atkarpose vyrukas važiavo priešingose eismo juostoje, net už kelio ribų, kai į jį savo kelio juosta važiavo kiti automobiliai.

Už šį itin pavojingą važiavimą, pažeidžiantį kelių eismo taisykles, R.M.Owensas buvo nubaustas kalėti 51 savaitę. Tiesa, šis sprendimas atidėtas dvejiems metams.

Penkeriems metams iš jo atimta galimybė vairuoti. Be to, ekstremalas iš naujo turės išlaikyti vairavimo egzaminus. Britas taip pat nubaustas 150 valandų viešųjų darbų. Buvo konfiskuotas 3 000 svarų kainavęs jo „Kawasaki 600 cc“ motociklas ir 150 svarų kainavusi vaizdo kamera.

„Jis vienas blogiausių ir piktybiškiausių pavojingo vairavimo pavyzdžių, kuriuos pamenu per savo karjerą, – teigė kelių policijos pareigūnas Steve‘as Roebuckas. – Ir tik dėl stebuklo nenukentėjo nei jis, nei kiti vairuotojai.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min