Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos tatuiruočių festivalio pelnas – motociklo skulptūrai

Renginio akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Renginio akimirkos
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos senamiesčio širdyje, „Piliavietės uoste“, savaitgalį netrūks pikantiškų vaizdų. Šeštadienį ir sekmadienį miestiečiai akis gali ganyti renginyje „Memel tattoo convention 2014“.

Renginyje dalyvauja geriausi ir talentingiausi tatuiruočių meistrai iš visos Lietuvos ir užsienio šalių. Renkamos geriausios tatuiruotės. Susirinkusią publiką dvi dienas linksmins gyvai grojančios grupės.

„Lietuvoje toks renginys vyksta pirmą kartą, paprastai sakant, tai yra tatuiruočių mėgėjų, bendraminčių festivalis. Renginys turi teisę vadintis tarptautiniu, nes dalyvauja ne tik Lietuvos atstovai, bet yra svečių iš Norvegijos, Suomijos, Latvijos ir kitų šalių. Yra meistras, kuris į renginį atvyko net iš Tailando. Iš viso renginyje dalyvauja 49 dalyviai“, – 15min.lt pasakojo vienas renginio organizatorių „Danistattoo“ studijos vadovas Danielius Djačkovas.

Renginio metu meistrai kuria tatuiruotes ir demonstruoja savo jau sukurtus geriausius darbus. Geriausias tatuiruotes renka komisija, o kiekvienam laimėtojui atitenka speciali statulėlė, įamžinanti pasiekimus.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Renginio organizatoriai Aurimas Mockus ir Danielius Djačkovas
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Renginio organizatoriai Aurimas Mockus ir Danielius Djačkovas

Renginys vyksta ne tik specialiai įrengtame angare, bet ir lauke, čia įrengta scena, kurioje koncertuoja gyvos grupės, veikia kavinės. Pagrindinė vakaro staigmena žiūrovų laukia šeštadienį, pirmosios dienos kulminacija – suomių kaskadininkų trupės „Circus Glorious Bastards“ pasirodymas. 

Visas pelnas, surinktas renginio metu, bus skirtas skulptūrai „Pirmosioms motociklizmo ištakoms Lietuvoje atminti“. 

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Originalaus dydžio skulptūros maketas iš plastelino
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Originalaus dydžio skulptūros maketas iš plastelino

„Skulptūroje pavaizduotas pirmasis pasaulyje serijinis motociklo modelis „INDIAN – SCOUT 101“, kartu skulptūra įamžins ir garsų keliautoją, vieną pirmųjų Lietuvoje esperantininką Antaną Pošką, kuris su savo bičiuliu Matu Šalčiumi motociklu nukeliavo iki pat Indijos. Jau turime penktadalį sumos, reikalingos skulptūrai, jeigu atsirastų galinčių ir norinčių prisidėti prie motociklų istorijos Lietuvoje įamžinimo, būtumėme labai dėkingi,“ – sakė „VŠI Istorijos fondas“ vadovas Aurimas Mockus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min