TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Valinskas ramus – jis liks Seimo pirmininku

Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Jau buvo nuspręsta, kad Arūnas Valinskas trauksis ne tik iš Seimo pirmininkų, bet ir iš politikos apskritai. Suprato žmogus turbūt ne ten papuolęs – ankstesni bendravimo „su visais apie viską ir bet kur“ įgūdžiai ne visai tinka Seimo pirmininkui.

Bet grįžo pailsėjęs tarp ramių skandinavų ir pamatė, kad dar ne viskas prarasta ir kad labiausiai jo atsistatydinimo nori ne Seimo nariai, o Prezidentė. Bet juk balsuoja tai ne ji, o jie.Opozicija taip pat nesnaudžia – o kodėl jie turėtų versti A.Valinską, jei jokios garantijos, kad valdančiųjų gretos yra darnios.
Konservatoriai pasidaliję. Viena vertus, pasitraukus A.Valinskui, vėl iš naujo reikės dėlioti valdančiąją koaliciją.

O jei dar Seimo pirmininke taptų Irena Degutienė, iš esmės esanti partijos opozicijoje A.Kubiliui, pastarajam tikrai darbas nepalengėtų. Nevieningos ir kitos valdančiosios koalicijos frakcijos. Jų svarbiausias argumentas – išlaikyti status quo. Tai reiškia – tie patys ministrų, viceministrų ir komitetų vadovų postai. Juk tiek darbo įdėta, kol pavyko „įdarbinti“ savus. O čia per vieną dieną viskas šuniui ant uodegos.

Opozicija taip pat nesnaudžia – o kodėl jie turėtų versti A.Valinską, jei jokios garantijos, kad valdančiųjų gretos yra darnios. Greta šių išskaičiavimų visus vienija nemeilė Daliai Grybauskaitei. Dabar tarp politikų sparčiai plinta argumentas, kad jei ne griežti prezidentės pareiškimai A.Valinsko atžvilgiu, jie balsuotų kitaip. Neva, ko čia toji Prezidentė kišasi į Seimo darbą. Ir kad daugiau nesikištų, reikia ją nubausti. Palikti A.Valinską Seimo pirmininku.   

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Irena Degutienė
Parašykite atsiliepimą apie 15min