Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Andrius Kubilius: Žurnalistai prisideda prie valstybės saugumo, tačiau valstybė juos už tai persekioja

Šaltinis: 15min
0
A A

Andrius Kubilius Vertinant situaciją, kai ketvirtadienį Specialiųjų tyrimų tarnyba apklausė naujienų agentūros BNS dvi žurnalistes, kyla abejonių, ar mūsų valstybėje žodžio laisvė ir sąžiningai dirbančių žurnalistų laisvė yra pakankamai gerbiama.

Situacija man atrodo absurdiška, ypač, kai tardomi žurnalistai. Tai sukelia abejonių, ar mūsų valstybėje žodžio laisvė ir žurnalistų laisvė yra pakankamai gerbiama. Žurnalistus paversti atpirkimo ožiais už tai, kad kažkas pažeidė taisykles, paviešindamas tą informaciją, kuri net negali būti valstybės paslaptimi – nenormalu.

Žurnalistus paversti atpirkimo ožiais už tai, kad kažkas pažeidė taisykles, paviešindamas tą informaciją, kuri net negali būti valstybės paslaptimi – nenormalu.

Žurnalistai, skelbdami informaciją apie informacinių karų planus, prisideda prie valstybės saugumo, tačiau pati valstybė po to už tai juos persekioja.

Pagal Konstituciją  valstybės saugumą turi garantuoti Vyriausybė.

Norėtume paklausti premjero, ką jis padarė gavęs tokią Valstybės saugumo departamento pažymą, kokiais veiksmais jis garantavo valstybės saugumą?

Aš labai tikiuosi, kad visiems užteks sveiko proto ir tam tikros valstybės atsakomybės rūpintis valstybės saugumu ir nepersekioti tų, kurie iš esmės padeda valstybei tuo saugumu pasirūpinti.

Andrius Kubilius yra Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas, Seimo opozicijos lyderis

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min