Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antanas Guoga: Nuo gautų pajamų esu sumokėjęs visus mokesčius

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antanas Guoga 15min.lt daroma prielaida, kad „Antanas Guoga vengė mokėti mokesčius“ neatitinka tikrovės ir yra klaidinanti, nes nuo gautų pajamų esu sumokėjęs visus Lietuvoje įstatymais numatytus mokesčius.

Tokios prielaidos žemina mano garbę ir orumą, portalo skaitytojams suponuodamos nuomonę, jog nemokėjau įstatymais numatytų mokesčių. Kadangi pačiame straipsnyje nepateikiate jokių įrodymų apie menamą „vengimą mokėti mokesčius“, būsiu dėkingas už patikslintą pavadinimą, kuris atitiktų tikrovę.

Taip pat prašau patikslinti straipsnyje pateikiamą informaciją dėl sumokėtų mokesčių. Rašoma, kad „A.Guogos mokesčiams atiduotų pajamų dalis tesiekia 2,8 proc., kai paprastas lietuvis mokesčiams atiduoda trečdalį algos“.

2013 m. deklaravau uždirbęs 723 289,70 litų pajamų, kaip ir nurodote publikacijoje. Tačiau toliau straipsnyje pateikiama interpretacija ir prielaida, kad sumokėjau tik 2,8 proc. privalomų mokesčių.

Atkreipsiu dėmesį, kad kaip fizinis asmuo nuo gautų pajamų sumokėjau visus pagal Lietuvos Respublikos įstatymus privalomus mokesčius, t.y. visus mokesčius nuo apmokestinamųjų pajamų. Dalis gautų pajamų 2013 m. pagal LR įstatymus buvo neapmokestinama.

Prašau patikslinti pateikiamą informaciją dėl mano sumokėtų mokesčių atsižvelgiant į šiuos pajamų deklaracijoje nurodytus duomenis. Iš 2013 m. gautų pajamų apmokestinamosios turto pardavimo pajamos sudarė 138 965 Lt ir nuo jų pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus sumokėjau 15 proc. gyventojų pajamų mokesčio (t.y. 20 845 Lt). Iš 2013 m. gautų pajamų 576 322,69 Lt sudarė neapmokestinamosios pajamos, reglamentuojamos Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu. 158 000 Lt sudarė neapmokestinamosios turto pardavimo pajamos, reglamentuojamos Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu.

Antanas Guoga yra Europos Parlamento narys

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min