Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Artūras Paulauskas: Nuo kada Lietuvoje patys liudytojai vadovauja ikiteisminiam tyrimui?

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Artūras Paulauskas Valstybės saugumo departamento pažymos nutekinimo tyrime daromi veiksmai stebina. Mano nuomone, susidarė absurdiška situacija, kai patys liudytojai ar įtariamieji pradėjo vadovauti tyrimui.

Tai yra baisi situacija, visiškai prasilenkianti su teisinės valstybės bei teisingumo principais. Kur matyta, kad asmenys, kuriuos norima apklausti ikiteisminiame tyrime, patys spręstų apie savo dalyvavimą procese? Toks elgesys aiškiai parodo, kas vadovauja šiam konkrečiam tyrimui ir visai teisėsaugai mūsų šalyje.

Neatmetė galimybės, kad šis tyrimas vilkinamas visomis įmanomomis priemonėmis, o pPrezidentės atsisakymas duoti parodymus yra tik dar viena dirbtinė kliūtis bylą tiriančiam prokurorui. Tai akivaizdus bandymas bylos baigtį nutempti iki šiais metais vyksiančių Prezidento rinkimų.

Neabejoju, kad ir Prezidentės vyriausiasis patarėjas nacionalinio saugumo klausimais J.Markevičius iš prezidentūros pasitraukė neatsitiktinai. Jam galėjo būti suversta kaltė dėl nepavykusios akcijos su VSD pažymos nutekinimu.

Artūras Paulauskas yra Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas, Darbo partijos kandidatas į prezidento postą
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min