Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 14d. 12:36

Arvydas Sekmokas: Ar Artūras Skardžius padėkos Kreiviui su Kubilium?

Arvydas Sekmokas Lietuva tebėra prikaustyta BRELL žiede su elektros valdymu iš Maskvos. Ignalinos AE uždarymui ir vėlesniam radioaktyvių atliekų sutvarkymui prireiks milijardų eurų. Virš Vilniaus grėsmingai tvyro Astravo AE šešėlis. Lietuvai vis labiau trūksta bazinės elektros generacijos. Tai dideli ne tik vidaus, bet ir tarptautiniai iššūkiai.

Gal tinka analogija – „nėra žmogaus – nėra problemos“. Nėra ministerijos nelieka ir iššūkių. O kodėl Kultūros ministerijos su griūvančiu Gedimino kalnu ir skandalais dėl Lukiškių aikštės konkursų neprijungti prie Švietimo ir mokslo ministerijos? Gal Susisiekimo ministeriją su Europos komisijos baudomis dėl išardyto Rengės geležinkelio ruožo ir korupcijoje paskendusių Automobilių kelių direkcijos reikėtų prijungti prie Ūkio ministerijos? Neliktų suminėtų ir daugybės kitų problemų.

O gal visos tos Lietuvos problemos yra naudingos tūnant opozicijoje? Gal tai kaip laimingas bilietas būsimuose rinkimuose? Gaila, kad Kreivio ir Kubiliaus pasiūlymas naikinti Energetikos ministeriją nėra originalus. Apgailėtinas fantazijos neturėjimas paskatino nuplagijuoti Žemaitaičio pasiūlytą idėją.

Energetikos ministerija pateikė nepalankią išvadą tyrime dėl Skardžiaus šeimos interesų. Vien už tai ją reikia likviduoti. Manau, kad Skardžius turėtų nuoširdžiai padėkoti Kreiviui su Kubilium už šį jų projektą.

Arvydas Sekmokas yra buvęs energetikos ministras, Vilniaus miesto tarybos narys, Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų atstovas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min